reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak dobrze pamietam idziesz na drożność ja już po nie ma co się bać i czytać 🙋🏼‍♀️ Trwało to może minutę i zero bólu 🙋🏼‍♀️
Tak w poniedziałek 😉 bardzo sie cieszę, ze wszystko ok i nie bolało 😀 Wiesz ja juz nie czytam, tylko mam swiadomość że moze wyjsc coś nie tak i wtedy bedzie bolało, ale nic czekam 🙂
 
Masz już jakieś info co tam u Ciebie wykazała drożność?
Tak tak obydwa drożne, prawy troszkę wolniej przepuścił piankę ale tez przeszła czyli doktor pow ze obydwa są drożne i żebyśmy się starania. Po miesiączce mam przyjść na biopsje endometrium zobaczymy co wyjdzie i ze jeśli wszystko Ok to 2-3 miesiące damy na stymulację :)
 
Dziewczyny pomóżcie, przeczesuje wątek w poszukiwaniu tej tabelki jakie badania w jakim dniu cyklu, ale przejrzałam już ponad 300 stron i lipa 🤷‍♀️ Czy któraś może wrzucić jeszcze raz, ładnie proszę 😋
 
Ja tez chciałam zostać prawnikiem, jak sie naoglądałam seriali o prawnikach. Szybko mi przeszło, jak moja głowa ogarnęła, se niestety życie to nie serial 😂
Ja w sumie to chciałam być zakonnica, lekarka, ichtiologiem, polonistka, założyć z bratem kancelarię, zostać sędzią jak mama, zostac adwokatem, zrobić technika weterynarii :D

Czyli ogolnie prawo albo nauki przyrodnicze :D
 
Dziewczyny uważajcie na siebie 😂
 

Załączniki

  • IMG_0568.jpg
    IMG_0568.jpg
    125,7 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry