reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tu jest głównie o jego braku szkodliwości w
I wsparciu na późniejszym etapie ciąży, ale jest podawany też właśnie w przypadku poronień nawracających
Chyba że ktoś ma problemy z krzepnięciem. I o tym nie wie - jak ja przed 1 porodem. Brałam w ciąży acard przy długiej >12h podróży a później okazało się że to jeden z leków po którym mogę się ze światem żegnać.
 
reklama
Hejo! Wczorajsza sytuacja - bez komentarza. Ja miałam nerwy 200, to nie wiem jak musialyscie sie czuć po tych słowach dot. Poronień. Nie wiem co zmora miała na celu.
W każdym razie, poszła już sobie i będzie nam sie tutaj żyło lepiej❤️
Ja sie zastanawiam, czy farmaceuta mi powie, czy mogę jeść furagine biorąc leki immunosupresyjne czy jednak pisać z tym do docenta 🤔
Furaginy w ogóle nie jedz tylko marsz na badanie moczu i antybiotyk celowany
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje skorzystać z Waszego doświadczenia 😉
Byłam na wizycie, pęcherzyk 19mm, jutro mam zrobić zastrzyk. Pierwszy raz w życiu sama więc to dla mnie duże wyzwanie. Lek- Eutrig 5000. Chciałam Was zapytać o samo wkłucie igły. Jak głęboko to się robi? Do samego końca? I czy ten ruch ma być krótki i zdecydowany czy powoli przedzierać się przez warstwy? 😀
 
Dziewczyny pomóżcie, przeczesuje wątek w poszukiwaniu tej tabelki jakie badania w jakim dniu cyklu, ale przejrzałam już ponad 300 stron i lipa 🤷‍♀️ Czy któraś może wrzucić jeszcze raz, ładnie proszę 😋
Proszę 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20220609_104947_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220609_104947_com.android.chrome.jpg
    167,6 KB · Wyświetleń: 50
Przy dwóch poronieniach to już w zasadzie podaje się profilaktycznie, ale myślę że jak większość kobiet możesz mieć mutacje pai nawet e heterozygocie (zakładam, że taka ma już z 80% społeczeństwa) i nie zawsze, ale czasem może ona powodować problemy. O ile mniem pamięć nie myli @Kamilad miała taką sytuację, ze po chyba 3 biochemach lekarz wdrożył acard i jestw szczęśliwej ciąży.
Ja bym spróbowała. Jest bez recepty więc szkody sobie nie narobisz, ale oczywiście zapytaj gina o zgodę 😁
Trochę sprostuje, bo sama sobie wdrożyłam ten Acard nie mając jeszcze wyników na trombofilię :D po prostu czułam że coś jest na rzeczy no i się potwierdziło. Tylko że ja mam mutacje genu V leiden, czyli trombofilia w czystej postaci, ale pewnie przy innych mutacjach też bym się na niego zdecydowała. Wyczytałam na różnych forach o powszechności stosowania tego leku, w zasadzie jest to znacznie słabsza Aspiryna, więc dopóki ktoś nie jest na nią uczulony to nie ma opcji żeby jakaś krzywda się stała nawet biorąc go w ciemno. Lekarze twierdzą że trombofilia nie przyczynia się do straty na tak wczesnym etapie zagnieżdżenia, ale jakimś cudem dopiero przy głupim Acardzie mi się udało, przy 4 ciąży z rzędu. Także polecam ✌️
 
reklama
Do góry