reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
cześć,
ja się dopiero z Wami witam - do tej pory tylko Was czytałam incognito, ale czytam wątek od początku - dziś mija mi pełne 8 tygodni ciąży (pierwsza ciąża, w pierwszym cyklu starań- dużo emocji) , termin na 23 stycznia :)
Proszę o dopisanie mnie do prywatnego wątku bo dużo daje mi czytanie Was :)
 
reklama
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Kochana proszę mnie dopisać
 
@Madlein
Powiem Ci szczerze, że ja w pierwszej ciąży też tak panikowałam i 3 razy bylam na IP. Wspominam to bardzo słabo, podejście było na zasadzie "a czego tu przyjechała jak się nic nie dzieje" (raz byłam z silnym bólem brzucha, raz z brakiem czucia ruchów i raz z podejrzeniem przedwczesnego odpłynięcia wód). Naczekałam się, nasiedzialam w bardzo niewygodnej poczekalni, żeby właściwie zrobili to, co mogła zrobić moja ginekolog na wizycie, więc gdybym miała możliwość iść najpierw na wizytę, a dopiero potem w razie czego do szpitala, to na pewno bym się nie pchała na izbę. Oczywiście to zależy, co się dzieje, przy silnym krwawieniu leciałabym na IP, ale przy innych objawach niekoniecznie. No ale to moje zdanie, rozumiem, że ktoś może myśleć inaczej.
 
@Madlein
Powiem Ci szczerze, że ja w pierwszej ciąży też tak panikowałam i 3 razy bylam na IP. Wspominam to bardzo słabo, podejście było na zasadzie "a czego tu przyjechała jak się nic nie dzieje" (raz byłam z silnym bólem brzucha, raz z brakiem czucia ruchów i raz z podejrzeniem przedwczesnego odpłynięcia wód). Naczekałam się, nasiedzialam w bardzo niewygodnej poczekalni, żeby właściwie zrobili to, co mogła zrobić moja ginekolog na wizycie, więc gdybym miała możliwość iść najpierw na wizytę, a dopiero potem w razie czego do szpitala, to na pewno bym się nie pchała na izbę. Oczywiście to zależy, co się dzieje, przy silnym krwawieniu leciałabym na IP, ale przy innych objawach niekoniecznie. No ale to moje zdanie, rozumiem, że ktoś może myśleć inaczej.
Ja miałam pecha trafić na Izbie na babkę z mojej przechodni którą lubię najmniej … to nie było miłe wspomnienie.
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.

Ja też proszę o dopisanie 😉
 
Ja jak pojechałam z brakiem ruchów usłyszałam, że mam zapytać swojej mamy, czy ona kiedykolwiek liczyła ruchy i że te młode to teraz się naczytają i panikują
Usłyszałam coś podobnego. I że mam się w domu melisy napić. Mina lekarzowi zrzedla jak na usg brak czynności serca. Później próbował mi wmawiać, że ciąża obumarła 7 tyg wcześniej( w między czasie kilka wizyt u mojego gin i usg 3/4d) i córka miała wady (była zdrowa) . W szpitalu często jest znieczulica, do tego czas oczekiwania aż łaskawie lekarz ruszy 4 litery...
 
Usłyszałam coś podobnego. I że mam się w domu melisy napić. Mina lekarzowi zrzedla jak na usg brak czynności serca. Później próbował mi wmawiać, że ciąża obumarła 7 tyg wcześniej( w między czasie kilka wizyt u mojego gin i usg 3/4d) i córka miała wady (była zdrowa) . W szpitalu często jest znieczulica, do tego czas oczekiwania aż łaskawie lekarz ruszy 4 litery...
Dokladnie, za każdym razem spędziłam na IP co najmniej 4 godziny.
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało :(
 
reklama
Do góry