reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja drugą ciąże poroniłam pod koniec grudnia. 16 grudnia doktor po pierwszym usg powiedziała, że jest duże prawdopodobieństwo ze tak się stanie. 20 grudnia po badanie betahcg już bylo pewne. Najgorsze było czekanie- okres świąteczny, nawał roboty w pracy. Po kilku dniach zaczęło się Plamienie później lekkie krwawienie, na końcu bardzo duże krwawienie. Bóle brzucha i kręgosłupa. Obyło się bez szpitala, ale dlatego że wiedziałam co sie wydarzy, było to nieuniknione. Nie chciałam jechać. Sama się oczyściłem.
 
reklama
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Proszę dopisać mnie do wątku.
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Proszę o dopisanie 🤓
 
Dziewczyny proszące aktualnie o dopisanie do listy wątku prywatnego serdecznie zapraszam do udzielania się ;) nie znamy Was, Waszych historii, a my dla Was nie jesteśmy anonimowe. Myślę że wszyscy będziemy czuć się komfortowo w nowej prywatnej przestrzeni jeżeli będzie to grono zaangażowanych przyszłych mam, z dobrą, poufną atmosferą do dzielenia się tym czego doswiadczamy ;)
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Ja, jeszcze ja poprosze o dopisanie :)
 
Cześć dziewczyny, też się dzisiaj kiepsko czujecie? Chyba przez pogodę mam niskie ciśnienie i kołatanie serca... Dodatkowo chyba się delikatnie odwodniłam. Możecie mnie dodać do wątku.
Tak bynajmniej ja, kreci mi się w głowie od rana,pobolewa. Na spanie tez bierze mimo ze rano padalo a teraz świeci i ladna pogoda. I ciągle jadłabym słodkie nie wiem moze cukier skacze 🙄
 
Przywitam się z Wami :) Mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża i tak naprawdę wszystko jest dla mnie nowe. Póki co czuję się tak sobie 🧐, mam pełno obaw czy ciąża się dobrze rozwija, tyle się czyta o poronieniach na wczesnym etapie, jutro wizyta u gin mam nadzieję ze bedzie dobrze. 9tc 😌
 
Tak dobrze pamiętasz, idę ogólnie do innej ginekolog wiec może ona jednak znajdzie przyczynę plamienia.
Ja o dziwo jestem spokojna tylko strasznie mi przykro ze moj organizm ponownie złe reaguje na ciąże. 🥺 mimo wszystko wierze ze będzie dobdze 🥺
Mam nadsieje ze sprawa się w koncu rozwiąże bo taka niewiadoma nie sprzyja. Daj nam znam koniecznie po wizycie!!
 
reklama
Przywitam się z Wami :) Mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża i tak naprawdę wszystko jest dla mnie nowe. Póki co czuję się tak sobie 🧐, mam pełno obaw czy ciąża się dobrze rozwija, tyle się czyta o poronieniach na wczesnym etapie, jutro wizyta u gin mam nadzieję ze bedzie dobrze. 9tc 😌
Witamy, rozgosc się!! 😁
 
Do góry