reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze można dołączyć. Mam na imię Zofia, mam 25 lat. To moja druga ciąża, pierwsza mialam pusty pęcherzyk. Termin mam na 10.01. Od samego początku masa zmartwień. Najpierw podejrzenie ciąży pozamacicznej, pęcherzyk wielkością nie odpowiadał terminowi z om, później był jakby spłaszczony przez pracującą macicę, mialam też krwiaka 😞 ginka obstawiła mnie lekami (m.in duphaston 3x1) I póki co jest wszystko okej, ale właśnie przez te wszystkie atrakcje zdecydowałam się dołączyć dopiero teraz.
 
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze można dołączyć. Mam na imię Zofia, mam 25 lat. To moja druga ciąża, pierwsza mialam pusty pęcherzyk. Termin mam na 10.01. Od samego początku masa zmartwień. Najpierw podejrzenie ciąży pozamacicznej, pęcherzyk wielkością nie odpowiadał terminowi z om, później był jakby spłaszczony przez pracującą macicę, mialam też krwiaka 😞 ginka obstawiła mnie lekami (m.in duphaston 3x1) I póki co jest wszystko okej, ale właśnie przez te wszystkie atrakcje zdecydowałam się dołączyć dopiero teraz.
Witamy. Rozumiem Cię mam podobne doświadczenia. Pierwsza puste jajo a teraz druga i krwiak. Brak obajwow tez powoduje, że się boję czy jest okej.
Życzę Ci dużo zdrówka i Twojemu Maluszkowi też
 
Mnie bolą piersi i męczą mdłości. Mam też bóle w lewym boku jak się obracam w nocy z boku na bok, jakby od jajnika ale ginka obstawia wiązadła
 
A jakie witaminy bierzecie? Ja brałam teraz tylko kwas foliowy, ale szukam już czegoś na drugi trymestr i nie wiem co wybrać, tyle tego jest.
 
reklama
Do góry