reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Cześć kochane. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż też z mężem staramy się o dzidzię. Od jakiegoś czasu Was czytam. Pora się przedstawić. Mam 27 lat. W styczniu zobaczyłam 2 kreseczki. Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. W 8 tygodniu widziałam dzidzię i jej serduszko. To był najpiękniejszy widok. W 12 tygodniu idąc na prenatalne niestety usłyszałam najgorsze wiadomości : ,, Serce nie bije. Rozwój stanął na 8-9 tygodniu,,. Czyli musiało to się stać zaraz po wizycie w 8 tygodniu. Mam Hashimoto (wyniki tsh na tamten moment 3,99 więc może to była przyczyna) , jestem również posiadaczką macicy dwurożnej więc to też mógł być powód straty. Zabieg czyszczenia macicy miałam metodą próżniową. To mój 2 cykl starań. Trzymam mocno kciuki za przyszłą zdrową ciążę moją i Waszą.
Metoda próżniowa, bardzo popularna w Europie.. mieszkacie w Polsce ?
 
Cześć kochane. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż też z mężem staramy się o dzidzię. Od jakiegoś czasu Was czytam. Pora się przedstawić. Mam 27 lat. W styczniu zobaczyłam 2 kreseczki. Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. W 8 tygodniu widziałam dzidzię i jej serduszko. To był najpiękniejszy widok. W 12 tygodniu idąc na prenatalne niestety usłyszałam najgorsze wiadomości : ,, Serce nie bije. Rozwój stanął na 8-9 tygodniu,,. Czyli musiało to się stać zaraz po wizycie w 8 tygodniu. Mam Hashimoto (wyniki tsh na tamten moment 3,99 więc może to była przyczyna) , jestem również posiadaczką macicy dwurożnej więc to też mógł być powód straty. Zabieg czyszczenia macicy miałam metodą próżniową. To mój 2 cykl starań. Trzymam mocno kciuki za przyszłą zdrową ciążę moją i Waszą.
Cześć, miło Cię poznać! Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Nie będę ukrywać, ze czytało mi się to podwójnie ciężko dlatego, ze mam zbliżone przypadłości- niedoczynnosc tarczycy i macice dwurożną.
Mam nadzieje, ze szybko na nowo zobaczysz ten wspaniały widok na USG i tym razem ze szczęśliwym zakończeniem 🫶🏻
 
Cześć, miło Cię poznać! Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Nie będę ukrywać, ze czytało mi się to podwójnie ciężko dlatego, ze mam zbliżone przypadłości- niedoczynnosc tarczycy i macice dwurożną.
Mam nadzieje, ze szybko na nowo zobaczysz ten wspaniały widok na USG i tym razem ze szczęśliwym zakończeniem 🫶🏻
Dziękuję. Również trzymam mocno kciuki za Ciebie. Niestety te przypadłości bardzo mi utrudniały zajście w pierwszą ciążę ale jak już się udało to wiem, że uda się drugim razem, ale tak jak mówisz ze szczęśliwym zakończeniem.
 
U nas badanie prenatalne 15Lipca,obiecałam sobie że to będzie ostatnia stresująca wizyta,ale zapomniałam że po mam robić jeszcze badanie Harmony z krwi 🙈
 
Cześć dziewczyny 🙂 Powiedzcie mi czy spotkalyscie się z takim lekiem Tamoxifen-EGIS na poprawę koncentracji plemników? Czy któryś z waszym mężczyzn brak go i przyniósł jakąś poprawę?
 
reklama
Cześć kochane. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż też z mężem staramy się o dzidzię. Od jakiegoś czasu Was czytam. Pora się przedstawić. Mam 27 lat. W styczniu zobaczyłam 2 kreseczki. Byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. W 8 tygodniu widziałam dzidzię i jej serduszko. To był najpiękniejszy widok. W 12 tygodniu idąc na prenatalne niestety usłyszałam najgorsze wiadomości : ,, Serce nie bije. Rozwój stanął na 8-9 tygodniu,,. Czyli musiało to się stać zaraz po wizycie w 8 tygodniu. Mam Hashimoto (wyniki tsh na tamten moment 3,99 więc może to była przyczyna) , jestem również posiadaczką macicy dwurożnej więc to też mógł być powód straty. Zabieg czyszczenia macicy miałam metodą próżniową. To mój 2 cykl starań. Trzymam mocno kciuki za przyszłą zdrową ciążę moją i Waszą.
Cześć, powodzenia i oby następnym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie :)
 
Do góry