reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Trochę mnie martwi to że mdłości mi ustają. Prawie są zerowe w zasadzie. Znaczy się wiem że im dalej tym mniej ale jakoś mnie to martwi
Ogolnie to pewnie wszystko jest wporzadku a ja niepotrzebnie panikuje🤣🤣
No pewnie ze niepotrzebnie 😆

Ja od dwóch tygodni nie miałam już prawie bolu piersi, dziś się budze i znowu rosną i bolą, kurcze a dopiero kupilam nowe staniki
 
reklama
No pewnie ze niepotrzebnie 😆

Ja od dwóch tygodni nie miałam już prawie bolu piersi, dziś się budze i znowu rosną i bolą, kurcze a dopiero kupilam nowe staniki

Ale człowiek to dziwny jest właśnie 🤣🤣 jak się źle czuje to chce żeby przeszło a jak przejdzie to zaczyna niepotrzebnie myśleć.
To pewnie jeszcze nie skończy się na jednym dokupowaniu 🤣🤣🤣
 
Trochę mnie martwi to że mdłości mi ustają. Prawie są zerowe w zasadzie. Znaczy się wiem że im dalej tym mniej ale jakoś mnie to martwi
Ogolnie to pewnie wszystko jest wporzadku a ja niepotrzebnie panikuje🤣🤣
Mdłości zazwyczaj ustają między 10-12 tyg. Ciesz się a nie martw 😀
U mnie chyba się dopiero zaczynają od 2 dni mnie strasznie mdli ale nie wymiotuje na szczęście. Za to czuje się strasznie ociężała na samą myśl o jedzeniu mam odruch wymiotny. Od wczoraj wchodzi tylko kisiel i woda z sokiem z aronii,ale akurat aronię i żurawinę kazali mi jeść i pić na potęgę ze względu na nerkę i pęcherz.
Wiem że cewnik to dla naszego dobra ale nie życzę nikomu bo mecze się z nim strasznie. Mam cichą nadzieję że w listopadzie już nie hedzie on potrzebny ze to coś co blokowalo moczowód wykruszy się do listopada i będzie można go wyciągnąć,ale to tylko moje ciche pragnienie.
 
No pewnie ze niepotrzebnie 😆

Ja od dwóch tygodni nie miałam już prawie bolu piersi, dziś się budze i znowu rosną i bolą, kurcze a dopiero kupilam nowe staniki
Ja wczoraj też odbierałam nowe i przy przymiarce stwierdziłam ze dlugo w nich nie pochodzę 🤦‍♀️
Piersi mnie bolą od jakiś 2 tygodni głównie od spodu,po bokach i skutki..
 
Mdłości zazwyczaj ustają między 10-12 tyg. Ciesz się a nie martw 😀
U mnie chyba się dopiero zaczynają od 2 dni mnie strasznie mdli ale nie wymiotuje na szczęście. Za to czuje się strasznie ociężała na samą myśl o jedzeniu mam odruch wymiotny. Od wczoraj wchodzi tylko kisiel i woda z sokiem z aronii,ale akurat aronię i żurawinę kazali mi jeść i pić na potęgę ze względu na nerkę i pęcherz.
Wiem że cewnik to dla naszego dobra ale nie życzę nikomu bo mecze się z nim strasznie. Mam cichą nadzieję że w listopadzie już nie hedzie on potrzebny ze to coś co blokowalo moczowód wykruszy się do listopada i będzie można go wyciągnąć,ale to tylko moje ciche pragnienie.

Mdlić mnie mdli ale już prawie wcale🤣 chociaż wczoraj wieczorem nie powiem trochę mdlilo 🤣🤣 do wizyty jeszcze półtora tygodnia wiec jeszcze poczekam 🤷‍♀️ a już mi się tak dłuży.

Ja Ci wierzę. Nawet sobie nie wyobrażam jak to jest z czymś takim. Musi bardzo przeszkadzać.
No to trzymam kciuki żebyś jak najszybciej mogła wyciągnąć to😊😊

A biustonosze mama ma mi kupić w Polsce. Bo mam jedne bardzo fajne. Niby miękkie ale nie do końca. Są bardzo wygodne.
 
Trzeba się cieszyć ,że przechodzi 🙂 ja w ciąży z synem nie miałam żadnych objawów ciążowych z córką omdlenia straszne teraz zaś mdłości i to na maksa ..czekam ,aż miną,bo mam dość . Ja też już brzuszek mam spory w ogóle czuje się na brzuchu opuchnięta ciągle .
 
Aktualnie 12 tc. Bóle są właśnie takie miesiączkowe plus to rozpieranie ale nic innego się nie dzieje wiec staram się nie panikować
Ja mam torbiel i strasznie mnie rwie szczególnie w jednej pachwinie nie raz jak śpię w nocy to aż się obrócić nie mogę i czasem mi tak pulsuje . Ogólnie czuje rozciąganie macicy i wiązadła jak mnie ciągną
 
Mdlić mnie mdli ale już prawie wcale🤣 chociaż wczoraj wieczorem nie powiem trochę mdlilo 🤣🤣 do wizyty jeszcze półtora tygodnia wiec jeszcze poczekam 🤷‍♀️ a już mi się tak dłuży.

Ja Ci wierzę. Nawet sobie nie wyobrażam jak to jest z czymś takim. Musi bardzo przeszkadzać.
No to trzymam kciuki żebyś jak najszybciej mogła wyciągnąć to😊😊

A biustonosze mama ma mi kupić w Polsce. Bo mam jedne bardzo fajne. Niby miękkie ale nie do końca. Są bardzo wygodne.
Ja mam jutro usg 😁
Biustonosze kupiłam te zapinane z przodu najlepiej mi w kazdej ciąży pasowały. Nie uwierają mnie druty,usztywnienia w miseczkach bo w tych tego po prostu nie ma 😁
Najbardziej mi podpasowaly te z bon prix fajne wzory i spory wybór jak dla mnie.
Powiem Ci ze czekam z niecierpliwością aż mi wyciągną ten cewnik choćby ten z moczowodu, ten w nerce i tak musi zostać do porodu, ale ten w moczowodzie to jest masakra,non stop czuje kłucie, przy korzystaniu z toalety,piecze aż się unoszę do góry i zaciskam ręce w pięsci,tak boli uczucie jak przy zapaleniu pecherza mimo że wyniki są już dobre
 
Ja mam jutro usg 😁
Biustonosze kupiłam te zapinane z przodu najlepiej mi w kazdej ciąży pasowały. Nie uwierają mnie druty,usztywnienia w miseczkach bo w tych tego po prostu nie ma 😁
Najbardziej mi podpasowaly te z bon prix fajne wzory i spory wybór jak dla mnie.
Powiem Ci ze czekam z niecierpliwością aż mi wyciągną ten cewnik choćby ten z moczowodu, ten w nerce i tak musi zostać do porodu, ale ten w moczowodzie to jest masakra,non stop czuje kłucie, przy korzystaniu z toalety,piecze aż się unoszę do góry i zaciskam ręce w pięsci,tak boli uczucie jak przy zapaleniu pecherza mimo że wyniki są już dobre


Ooo to Ty masz super 😁😁 ja jeszcze troche poczekam, do 03.08 aż 🤦‍♀️ ale zleci jakoś 😁

Kurcze, to że tak powiem przesrane. Bo to nie dość że ciąża to jeszcze takie coś 🤦‍♀️
 
reklama
Trzeba się cieszyć ,że przechodzi 🙂 ja w ciąży z synem nie miałam żadnych objawów ciążowych z córką omdlenia straszne teraz zaś mdłości i to na maksa ..czekam ,aż miną,bo mam dość . Ja też już brzuszek mam spory w ogóle czuje się na brzuchu opuchnięta ciągle .
Ja z synem też nic,jakieś delikatne mdłości ale nawet ich nie pamiętam,teraz od początku tylko ból piersi ale do przeżycia. No i od 2 dni lekkie mdłości,czasami zakręci się w głowie jak za szybko wstane i rzeczywiście jestem ospała bardzo. Wystarczy że wrócę z pracy umyje się położę i mnie składa do spania.
Natomiast z córkami strasznie wymiotowałam od 5-6 tygodnia..
 
Do góry