reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Racja, ale to ze piersi bolały i przestały nie oznacza ze w ciaza jest coś nie tak. Trochę szukanie problemów na sile.
Dokładnie. Mnie bolały i przestaly i nie mam zamiaru panikować. Cieszę się, że lepiej się czuję :) rozumiem, że w ciąży łatwo o zmartwienia, zwłaszcza po stratach, ale nie przesadzajmy 😉
 
Dokładnie. Mnie bolały i przestaly i nie mam zamiaru panikować. Cieszę się, że lepiej się czuję :) rozumiem, że w ciąży łatwo o zmartwienia, zwłaszcza po stratach, ale nie przesadzajmy 😉
Tak to już jest , że się martwimy czasami na siłę ;) ja za to sobie myślę, czy te biegunki i ból jelit to koniecznie od ciąży czy nie. Bo mogłam też jakiś wirus złapać 🙄 i staram się pić dużo, zwłaszcza wody, jednak jak na mnie sisiam mało. Chyba jakieś elektrolity sobie kupię
 
Dziewczyny z krwiakami - czy jesteście na l4? Czy macie zalecenie leżeć i nie przemęczać się?
Ja od dwóch lekarzy usłyszałam, że mam normalnie żyć. Ciekawa jestem jakie jest ogólnie podejście do tematu :)
Jak miałam krwiaka w poprzedniej ciąży to nikt nie mówił o L4 czy zwolnieniu, luteine dostałam i sam się wchłonął. A nie oszczedzalam się bo mam dwulatka na pokładzie i 4 latke 😄

A ja dziewczyny trochę zamilklam bo kiepsko u mnie ze zdrowiem :/
Zaczął się urlop i zapalenie pecherza ale udało mi się z sokiem żurawiny i zakwaszając organizm a unikając cukru, może tez szybko wyłapałam i udało się bez leków ale niestety chyba mnie przewiało bo nie kapalam się w morzu i dostałam obustronnego zapalenia uszu, musiałam iść do lekarza bo niestety w aptece babka powiedziała ze tylko akustone a to są oleje do czyszczenia uszu, w środę chyba cały dzień przespałam, wzięłam paracetamol ale nie pomogło nic, wiec osłabienie, gorączka opuchnięta buzia ból uszu i wydzielina No i głucha byłam i wyladowalam u laryngologa i mam antybiotyk miejscowo do uszu ale jednak 😞 lekarz powiedział ze infekcja nieleczona jest gorsza niż antybiotyk ze to nie doustnie, ginekolog tez kazał wziąć ale martwię się okropnie :(
Biorę, jest mi lepiej ale się martwię 😞
Wierze jednak ze będzie dobrze wszystko.
Wizytę mam 11.08 wiec będę do tego czasu się bać pewnie 😞
W pierwszej ciąży w trzecim trymestrze ukasil mnie kleszcz i po tygodniu zrobił się rumień. Też dostałam antybiotyk i wszystko ok. Dzięki temu zdusiłam boleriozę a dziecko zdrowe się urodzilo w terminie. Będzie dobrze tym bardziej że to do ucha.

Śniło mi się dziś że krwawilam mocno. Rano od razu do WC czy to sen czy nie. Na szczęście czysto. W czwartek wizyta i nie mogę się doczekać 🥰
 
Jak miałam krwiaka w poprzedniej ciąży to nikt nie mówił o L4 czy zwolnieniu, luteine dostałam i sam się wchłonął. A nie oszczedzalam się bo mam dwulatka na pokładzie i 4 latke 😄


W pierwszej ciąży w trzecim trymestrze ukasil mnie kleszcz i po tygodniu zrobił się rumień. Też dostałam antybiotyk i wszystko ok. Dzięki temu zdusiłam boleriozę a dziecko zdrowe się urodzilo w terminie. Będzie dobrze tym bardziej że to do ucha.

Śniło mi się dziś że krwawilam mocno. Rano od razu do WC czy to sen czy nie. Na szczęście czysto. W czwartek wizyta i nie mogę się doczekać 🥰
Też miałam kleszcza 2 tygodnie temu,ale na szczęście bez rumienia a teraz całkowicie bez śladu ...
 
Hej, zakładam wątek dla mam z terminem na marzec 2023. Zapraszam ☺️☺️
Hejka 1.03 troche sie do was dołączę bo z pierwszego usg wyszedl termin na 01.03 z z drugiego na 26.02 ale dziewczyny mam pytanie,ból w dole brzucha jak na okres. Uciążliwe bardzo,nie powiem. Do tego czasami czuje jakby mi tam wszystko miało zaraz eksplodować. Dr mówiła że takie bole są normalne ale trochę się martwię. Ktoras z was takie ma?
 
Dziewczyny ja w prawdzie bardziej kwiecień ( apka pokazuje 4 kwiecień:p ale wiadomo ze będę ( jak dobrze pójdzie - marzec cesarka :p wiec będę jedna noga tu druga tam :p ale meczy mnie może ktoś mi podpowie ... heparyna ja mam takie masakryczne siniaki ... nie znalazł ktoś magicznego sposobu na nie ? Jak wbijam śliczna mała kropka i tyle a są pare godzin siniak gigant ... oszaleje tak a to dopiero przecież początek ...
 
Hejka 1.03 troche sie do was dołączę bo z pierwszego usg wyszedl termin na 01.03 z z drugiego na 26.02 ale dziewczyny mam pytanie,ból w dole brzucha jak na okres. Uciążliwe bardzo,nie powiem. Do tego czasami czuje jakby mi tam wszystko miało zaraz eksplodować. Dr mówiła że takie bole są normalne ale trochę się martwię. Ktoras z was takie ma?
Witamy😁 też mam termin na 01.03🥰 ( chociaż wg usg 02.03) i też kilka dni temu pobolewał mnie brzuch, moja pierwsza myśl "oho, okres się zbliża" dopiero po chwili przypomniałam sobie ze na miesiączkę jeszcze dłuuuugo pewnie poczekam😉 pobolewal przez 2-3 dni tak bardziej intensywnie, ale poza tym nie plamiłam i jest ok. A coś poza tym Ci dolega tzn. masz plamienia?
 
Hejka 1.03 troche sie do was dołączę bo z pierwszego usg wyszedl termin na 01.03 z z drugiego na 26.02 ale dziewczyny mam pytanie,ból w dole brzucha jak na okres. Uciążliwe bardzo,nie powiem. Do tego czasami czuje jakby mi tam wszystko miało zaraz eksplodować. Dr mówiła że takie bole są normalne ale trochę się martwię. Ktoras z was takie ma?
A poza tym - ta pani dr zbadała Cie przy okazji? Czy to była tylko rozmowa? Bo w sumie aż tak silny ból, że masz wrażenie że coś Ci w środku będzie eksplodować chyba faktycznie może być niepokojący....
 
reklama
Ja jak byłam na diecie cukrzycowej to miałam jeść posiłki o określonych godzinach i proporcjach. Głównie warzywa, mięso, ryby, kasze, jajka, nabiał, orzechy i kabanosy. Ziemniakow i makaronów w tym ciemnych nie mogłam bo mi cukry wariowaly. Za makaron robiły mi krótko gotowane paski z cukinii. Z owoców mogłam jeść jedno jablko/kiwi/owoce jagodowe z pół szklanki. Bylo ciezko, ale udalo sie bez insuliny.

Myślałam dziś o Tobie i miałam pytać gdzie się podziewasz:( zdrowiej :*

Czyli też podobnie. A jak narazie widzę ,że tylko ja panikuje 🙂uwazasz bardziej z jedzeniem ?
No właśnie nie bardzo mi to idzie .. masakra. We wtorek mam wizytę, więc zobaczę co mi powie lekarz... Pewnie dieta i być może diabetolog
 
Do góry