reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja narazie mdłości brak.
Brzuch mnie nie boli, ale czasami poczuje takie za kłucie ( po lewej albo prawej stronie jajników) tez tak macie ?
I te sutki caly czas je czuje i mam wrażenie, że coraz bardziej ( może przez to że dodatkowo ten progesteron przyjmuje )
 
reklama
Też macie takie problemy z szybkim zmęczeniem? Po godzinnym spacerze mogłabym iść na porządną drzemkę.. i czuję że ciągnie mnie brzuch. Do tej pory byłam mega aktywna na siłowni.. a teraz spacer mnie wykańcza :(
ja tak miałam najbardziej miedzy 6 a 9 tygodniem.
Teraz wchodzę w 10 tydzień i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

Ale rzeczywiście bywało, że poszłam do ogródka po szczypiorek i po powrocie musiałam się położyć odpocząć 🤣🤣🤣
 
Też macie takie problemy z szybkim zmęczeniem? Po godzinnym spacerze mogłabym iść na porządną drzemkę.. i czuję że ciągnie mnie brzuch. Do tej pory byłam mega aktywna na siłowni.. a teraz spacer mnie wykańcza :(
Ze mnie ostatnio mąż się śmieje- mieszkamy przy wzniesieniu i żeby dojść do "centrum" naszej wioski musimy wejść na górę, niby nie daleko, kilkadziesiąt metrów, ale dość stromo. Ostatnio jak już jesteśmy prawie na górze to dysze niczym stara lokomotywa i z trudem łapiąc powietrze proszę go żeby zwolnił... Do pracy dojeżdżam rowerem i muszę wychodzić kilka min wcześniej bo już nie daje rady tak szybko jechać.. więc nie jesteś sama, też szybciej się męczę🙂
 
Im
Dziewczyny dopiero dziś pełna sobą poczułam że jestem w ciąży. Cały dzień mdłości, a jutro powrót do pracy po urlopie.. Do rej pory wszystkie większe objawy mnie omijały..
A który TC ?


ja też nie miałam żadnych objawów aż od 7 TC zawitały mdłości i mega znaczenie 😢
 
Racja, ale to ze piersi bolały i przestały nie oznacza ze w ciaza jest coś nie tak. Trochę szukanie problemów na sile.
Trochę mnie pocieszyłaś z tymi piersiami, dziękuję 😘 prawda jest taka, że dopiero na wizycie się okaże. Żyłki dalej mam, ale piersi nie są wrażliwe na dotyk już tydzień…do tego wczoraj gorączka 38.5, zbijana paracetamolem, rano 37, teraz 36…i kolejne powody do zmartwień, najpierw choroba, teraz za niska temperatura. Chociaż po braniu lekarstw na obniżenie temperatury to raczej normalne, ale zaraz będą 24h odkąd cokolwiek brałam.
Dalej niby nie mogę patrzeć na mięso, ale czy to jest dalej ciążowy objaw, czy może organizm tak sobie zakodował? 🤔

Co do mierzenia cukru, czyli teraz głownego tematu, nie wypowiadam się, bo się nie znam kompletnie 🙁 Ale super, że tak dużo nas tutaj jest, że dziewczyny wspierają się wzajemnie ❤️ żeby nie było - czytam wszystko, tylko jeszcze o większości tematów nie mam pojęcia ☺️
 
Też macie takie problemy z szybkim zmęczeniem? Po godzinnym spacerze mogłabym iść na porządną drzemkę.. i czuję że ciągnie mnie brzuch. Do tej pory byłam mega aktywna na siłowni.. a teraz spacer mnie wykańcza :(
Tak, ja sapie nawet jak wejdę do góry po schodach, w domu…

Nie wiem czy dzisiaj będę spała w nocy… mega się stresuje jutrzejsza wizyta. Normalnie stres mam większy nic prawko zdawałam… mam świadomość ze na nic nie mam już wpływu, ale bardzo chciałabym żeby było dobrze… nie wiem, powiem lekarce ze najpierw niech mnie zbada, bo nie wyrobie a pozniej będziemy gadac…
 
Tak, ja sapie nawet jak wejdę do góry po schodach, w domu…

Nie wiem czy dzisiaj będę spała w nocy… mega się stresuje jutrzejsza wizyta. Normalnie stres mam większy nic prawko zdawałam… mam świadomość ze na nic nie mam już wpływu, ale bardzo chciałabym żeby było dobrze… nie wiem, powiem lekarce ze najpierw niech mnie zbada, bo nie wyrobie a pozniej będziemy gadac…
bedzie dobrze, trzymam kciuki mocno! I daj znac od razu jak wrocisz!
 
Ja też po 9 tygodniu zaczęłam się czuć lepiej,nie mdli mnie tylko sporadycznie.
Ale z siłami mam tak samo,mecze się na spacerze 🙂ale chociaż są spacery bo wcześniej kompetny brak sił 🙂
 
reklama
ja tak miałam najbardziej miedzy 6 a 9 tygodniem.
Teraz wchodzę w 10 tydzień i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

Ale rzeczywiście bywało, że poszłam do ogródka po szczypiorek i po powrocie musiałam się położyć odpocząć 🤣🤣
Ja zazdroszczę. W ciąży z córką jeszcze chyba w 18 TC rzygalam. Z synem jeszcze po połówkowych mnie mdliło. Ciekawe jak będzie teraz🙈
 
Do góry