reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Proszę bez hejtu itd ale ponieważ nie mam pojęcia kiedy miałam ostatni okres bo ostatnie dwa miesiące były dla mnie bardzo ciężkie to ciężko stwierdzić w którym tyg ciąży jestem dokładnie (wyniki bety wskazują na 6-8tydzien) pęcherzyk ciążowy na USG widoczny ale serduszka jeszcze nie było widać( wizyta na NFZ a wiadomo że czasami sprzęt jest niestety stary). Badania zlecone, termin następnej wizyty umówiony na 29.08.
 
Ale wczoraj byl z moją 16 l córką na spacerze, zbierał patyki które później przyniósł do domu i poukladał sobie na balkonie, i mój kochany pies ( mamy huskiego) chciał sobie pogryźć, była jedna wielka awantura i ganianie psa po całym mieszkaniu. No masakra jakaś. Później zerwał kwiatka i jak wrocił do domu, to go trzymał cały czas w ręku i odpadły mu trzy płatki, co ja miałam to możecie sobie wyobrazić tylko, córka oddała swojego i był spokój 🤣🤣🤣
O matko 🙈🙈
To ja jednak nie mogę narzekać na mojego niespełna trzylatka 😁🤪
 
Dziewczyny, ja po wizycie i usg, serducho bije 160, groszek ma 1.38 czyli 7+4.

Niestety lekarz znalazł krwiak podobno już się wchłania ale mam na siebie uwazac

Dostałam ofertę pracy, kurczę naprawdę dream job mam nadzieje ze po porodzie będę mogła do nich wrócić, zaczynam 29/08
I mnie tez nie przedłużyli umowy na wieść o ciąży ale nie wyrzucajcie mnie, będę grzeczna obiecuje :D
A w nowej pracy mówiłaś o ciąży? 😁

Dziewczyny, jak wyglądają Wasze brzuszki? W sensie czy rosną Wam już? Ja właściwie nic nie przytyłam jeśli chodzi o kg, ale mam taki brzuch jakbym była w 4-5 mcu. Co prawda przed ciaza przez insulinooporość miałam ten brzuch duży, ale teraz to masakra... to moja 3 ciaza, więc może macica bardziej jest rozciągnięta, nie wiem... szukam wymówek 🤣
Mój jest już na tyle duży że jeansy są nie do zapięcia 🤣

Dziewczyny bioręce heparyne
Macie specjalne pojemniki do zbierania igieł? Czy jak przechowujecie te puste już strzykawki? Ja na razie wzielam pudełko i tam je wrzucam ale pewnie w aptece idzie dostać odpowiednie pudełko co?
Ja wrzucam do pudelek po heparynie i jak się dużo uzbiera to z przeterinowanymi lekami oddaje do oszczyszczalni ścieków, tam przyjmują leki.

Tak 🙈 Na początku lipca miałam urodziny i w dzień urodziń pozytywny test, także najlepszy prezent ever. Żeby tylko teraz było już wszystko dobrze 🤞
Ja też początkiem lipca urodziny i pozytywny test 🥰 U mnie to już trzeci raz taka sytuacja. Z pierwszej mam marcowego synka, druga niestety stracona ale liczę że teraz się uda 😉

Dziewczyny, a ile płacicie za wizytę? Ja pochodzę ze Świętokrzyskiego i u mnie w mieście przedział mniej więcej 250-320 strach co jest w większych miastach 🤯
Mój prywatny gin bierze 150zl za wizytę z usg więc tanio ale już inni po 300zl biorą. Mimo, że poprzednie prywatnie prowadziłam to tą prowadzę na NFZ i nic nie będę płacić.

Dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Nawet nie trochę...😁 Czy jako goście weselni byłybyście zadowoleni z sadzonek sukulentów jako drobny upominek?? Bo tak wymyśliłam, ale już sama nie wiem
Fajny pomysł. Ja zawsze mówię że zamiast ******* typu aniołki czy inne głupoty lepiej kupić kwiatka w doniczce 😃

Byłam dziś oddać krew i mocz do badań. Jutro pierwsza wizyta na NFZ to wolę miec podstawowe badania bo następna będzie za miesiąc. Krew mi leciała strasznie, widać że heparyna i acard robią swoje 😁
 
Trochę to zależy. Ja mam super lekarza z samymi pozytywnymi opiniami. Od pierwszej wizyty nam kliknelo ;)
Jest bardzo empatyczny i wyrozumiały a to za co go najbardziej polubiłam to fakt, że po wszystkich badaniach i skierowaniach odsunął się od komputera, spojrzał mi w oczy i powiedział, że teraz to czas dla mnie i mam pytać o co chce a on mi na wszystko odpowie 🥰
Nic tylko pozazdrościć, że trafiłaś na takiego lekarza. Mi nie było to jeszcze dane w Lux 😉
 
O matko 🙈🙈
To ja jednak nie mogę narzekać na mojego niespełna trzylatka 😁🤪
moja 4 latka ma Zespół Aspergera, wszystko musi być tak jak ona chce. Jak zrobię coś inaczej - koniec świata! Czasem jest mi ciężko, bo brakuje mi cierpliwości i spokoju... martwię się też jak będzie, gdy urodzi się bobas, bo dla niej info, żeby nie darła się bo śpi jej siostra to żaden argument 😅 teraz cieszy się z faktu, że będzie starszą siostrą, ale ten entuzjazm może szybko minąć 🤪
 
reklama
Do góry