reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Zapisałam się na prenatalne wyznaczyła mi na 7 września, tyle czekania. W ciąży z synem miałam termin na 6.09 więc wszelkie badania zaliczałam szybko, a teraz będzie nauka cierpliwości, Wy wszystkie już po, a ja przed :D
Spokojnie, ja zapewne tez w tych okolicach będę miała prenatalne. 23.08 mam dopiero wizytę z genetykiem a dopiero po niej prenatalne, także stawiam także na początek września - mam czas do 10.09…
Strasznie mnie przygnębiła ta dzisiejsza wiadomość :(
niestety mnie tez… 😔 jakoś tak pomyślałam ze może u mnie tez już po wszystkim, a nawet tego nie wiem… od razu analiza ze czuje się za dobrze, ze to, ze tam to… no jakoś w głowie mi teraz siedzi samo zło… nie wiem czy sama nie zniknę na jakiś czas, bo niestety, ale teraz jesteśmy w najgorszym z możliwych okresów, gdzie takie rzeczy bardzo często lubią się wydarzyć… właśnie ostatnio na etapie 8-10 tc poodpadało z wątku bardzo dużo dziewczyn… 😔
 
Spokojnie, ja zapewne tez w tych okolicach będę miała prenatalne. 23.08 mam dopiero wizytę z genetykiem a dopiero po niej prenatalne, także stawiam także na początek września - mam czas do 10.09…

niestety mnie tez… 😔 jakoś tak pomyślałam ze może u mnie tez już po wszystkim, a nawet tego nie wiem… od razu analiza ze czuje się za dobrze, ze to, ze tam to… no jakoś w głowie mi teraz siedzi samo zło… nie wiem czy sama nie zniknę na jakiś czas, bo niestety, ale teraz jesteśmy w najgorszym z możliwych okresów, gdzie takie rzeczy bardzo często lubią się wydarzyć… właśnie ostatnio na etapie 8-10 tc poodpadało z wątku bardzo dużo dziewczyn… 😔
Ja chyba tez się wycofam, bo mam ochotę cały czas narzekać, że mnie też się nie uda, a nikogo dołować nie chcę.
Zarezerwowałam Gdynię na długi weekend, zaraz po mam wizytę u gina.
 
też miałam taki sen... ale mąż pocieszał mnie, że to musi znaczyć, że będzie dobrze i tego się trzymam :)
Oby,taki był realistyczny,że czułam jak mnie brzuch boli przez sen.
Lekarz mówił, że przez weekend mam czekać w domu. Jak się nie zacznie to w poniedziałek lub wtorek zgłosić się do lekarza.
Ale tak naprawdę gdybym nie poszła tutaj tak dla siebie do kontroli to dowiedziałabym się na kolejnej 17 sierpnia. Ech. Dlatego zastanawiam się czy nie mogę zaczekać jednak.
Widziałam ewidentnie brak akcji serca, nie mam już nerwów na kolejnego lekarza. Na izbie przyjęć też mi chyba usg zrobią?
USG zrobią na pewno,ja jak poroniłam w 6+5 to do szpitala poszłam w 10! tygodniu....oczywiście bez wiedzy,że już nic się nie rozwija od tego 6t,a plamić zaczęłam w 8 tygodniu nic na to nie dostałam,lekarz mnie olał lekko żeby brak witaminę C żeby wzmocnić naczynia krwionośne bo plamilam na brazowo ....młoda,głupia wierzyłam z marszu. A jak poszłam do szpitala po wiadomości z wizyty prywatnej ""tu nic nie ma"" w szpitalu po zbadaniu stwierdzili ,że tamten był ślepy i zarodek jest ,ale niestety zatrzymany na 7tugodniu. Od razu dostałam tabletke na poronienie bo czas był lekko dłuższy u mnie jednak..i wiem po tej sumytuacji ,że długo bym nie wytrzymała z ta wiedzą....😔
Rozumiem, że zrobienie sobie przerwy od forum jest zakazane a chęć przeczytania postów i odpowiedzenia na nie celem okazania wsparcia i szacunku reszcie forumowiczem zasługuje na hejt. Naprawdę? Uważacie że to jest Ok? No to świetnie.
Każda sie myli, ja tez ale ja nikogo nie hejtuje z tego powodu bo chyba miałyśmy sie tu wspierać a nie pojezdzac ale może sie pomyliłam.
Nikogo nie chciałam urazić i jest mi przykro z tego powodu że to napisałam ale co mam teraz zrobić? Biczować się? Trochę więcej empatii dziewczyny i zrozumienia dla innych, wszyscy popełniamy błędy…
Spokojnie,nic złego się nie stało,zdarza się przecież ,jesteśmy tylko ludźmi 🙂🙂
 
reklama
Dziewczyny też macie gorsza pamięć w ciąży?:) Mi ucina połowę wiadomości z tego forum ,a najbardziej która który tydzień 🙂
Ja dziś nie dość ,że te sny durne to jeszcze taka wiadomość tu😭 sama się boję środowej wizyty...
 
Do góry