reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej dziewczyny
Dołączam pełna optymizmu, ale i obaw. Obecnie jestem w drugiej ciąży 9+1. Pierwsze usg miałam Wykonywane w 7+5 i wtedy fasolek był wielkości 0.53cm i termin na 19.03 wg usg.
Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa bo poprzednia ciąża zakończyła się właśnie w 9+1, a tym razem jest wszystko okej.
Jedyne co mnie martwi to boje się kolejnego usg :( Wiem ze na pierwszym usg CRL wskazywało na wiek 6+2 ale to tez może być przez to, ze mam długie cykle (owulacja była ok 23-24 dc). Bardzo się martwię, ze na kolejnym usg fasolek nie urośnie. Czy któraś na początku miała rozjazd między OM a usg?
Ja z ostatniej wizyty mam na dzisiaj z om 9t5d a z usg 8t2d zobaczymy co powie na dzisiejszej wizycie.
 
reklama
Dziewczyny też macie gorsza pamięć w ciąży?:) Mi ucina połowę wiadomości z tego forum ,a najbardziej która który tydzień 🙂
Ja dziś nie dość ,że te sny durne to jeszcze taka wiadomość tu😭 sama się boję środowej wizyty...
Mam to samo… ponoć się „głupieje w ciąży” można rozwiązywać krzyżówki / sudoku niby pomaga 😂🤭
 
Zapisałam się na prenatalne wyznaczyła mi na 7 września, tyle czekania. W ciąży z synem miałam termin na 6.09 więc wszelkie badania zaliczałam szybko, a teraz będzie nauka cierpliwości, Wy wszystkie już po, a ja przed :D
No nie wszystkie ja nawet jeszcze nie mam skierowania 🙈 a termin wizyty na 29.08 do mojej a 19.08 idę prywatnie żeby zobaczyć czy wszystko ok
 
Ile mam do nadrobienia !! :) ale zanim przeczytam wszystkie strony komentarzy chcialabym sie z wami podzielic moim updatem.
Wlasnie jestem po pierwszej wizycie u gonekologa :) i mam dopiero 6+1tc a myslalam ze juz grubo po 7tc :zawstydzona/y: No i nie dalo sie za wiele stwierdzic przez to :D Jednak zauwazyla cyste po drugiej stronie niz jest ulokowany zarodek. Wydaje mi sie ze 3mc temu na kontroli tez to widziala:baffled: powinnam sie jakos bardziej oszczedzac ze wzgledu na ta cyste? Na co zwrocic wieksza uwage? Jakie objawy moga mnie zaniepokoic? Googlalam juz ten temat ale te internety to ze skrajnoaci w skrajnosc :) bede wdzieczna za wszystkie komentarze <3
 
Dziewczyny też macie gorsza pamięć w ciąży?:) Mi ucina połowę wiadomości z tego forum ,a najbardziej która który tydzień 🙂
Ja dziś nie dość ,że te sny durne to jeszcze taka wiadomość tu😭 sama się boję środowej wizyty...
Oj tak Ja się śmieję, że mam kalafior zamiast mózgu. Jestem rozkojarzona, zapominam o wszystkim, gdzie nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Muszę ciągle robić notatki i wszystko zapisywać bo inaczej by było źle :D
 
Oj tak Ja się śmieję, że mam kalafior zamiast mózgu. Jestem rozkojarzona, zapominam o wszystkim, gdzie nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Muszę ciągle robić notatki i wszystko zapisywać bo inaczej by było źle :D
Wczoraj robiłam przetwory z ogórków,jakiś nowy przepis znalazłam myślę na próbę zrobię z połowy porcji,ale zalewę walnelam na całą porcje ! Myślę ale dużo octu 🙂
 
reklama
Do góry