reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bunt 2 latka

reklama
U nas są dwie 2,5 latki🤦i naprawdę naprawdę ostatnio jazda bez trzymanki🤷Ja też przeczekuje spokojnie tłumacze ale nie wydaje mi się żeby słyszały a napewno nie chcą przytulania. Dziś podarły książkę z biblioteki (wspięły się na wiaderko na regał) pomazały kreda wózek i jedna wyszła dziś w spódniczce swojej starszej siostry która jej spadła z pupy w czasie spaceru ... I potem szła w majtkach bo nic innego nie nałoży...Czasem na spacerze nie wiem do której iść,najgorzej przy jezdni..slabe jest też to gdy jedna teraz już zaraz chce siku (właśnie je odpieluchowalam) a druga biegnie gdzieś jak szalona🤦.do tego moja córka starsza która jest super niegrzeczna na tych spacerach powiedziała mi no mamo przecież musze gdzieś odreagować 🤷
 
No to faktycznie masz "zabawe". Fitness zbędny. A mąż ostatnio do mnie: szkoda, że nie mamy takich dwoch(mowa o coreczce).
Można zapytać, jak udało Ci się odpieluchowac?
 
No to faktycznie masz "zabawe". Fitness zbędny. A mąż ostatnio do mnie: szkoda, że nie mamy takich dwoch(mowa o coreczce).
Można zapytać, jak udało Ci się odpieluchowac?
Tak to taka darmowa siłka dokładnie. Wiesz co przyniosłam nocnik wytłumaczyłam, po czym przez pierwsze pięć dni (u jednej chyba 7) poprostu latałam z mopem. Po tygodniu zaczęły wołać.Teraz kończy się trzeci tydzień (jest teraz przerwa w żłobku) i jedna radzi sobie jest ok,druga ma problem z kupa,jest zbyt niecierpliwa żeby tak długo siedzieć na nocniku🤷 Obie mają założone podkłady +takie co są na łóżko) na wózku i na krzesełkach bo bardzo nie chce tego prac 🤭
A i dawałam im jakieś fajne nowe zabawki jak siadały i bardzo bardzo chwaliłam oczywiście i małe czekoladowe kuleczki w nagrodę też parę razy poszły w ruch😉
 
reklama
Do góry