reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście widoczny zarodek??

reklama
Hejka :) tydzień temu byłam u ginekologa potwierdzić ciążę. Wtedy kończyłam 5 tydzień. Miałam pęcherzyk ciążowy 11mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy, ale nie było zarodka.
Jakiej wielkości miałyście pęcherzyk ciążowy gdy było widać zarodek:) ?
Ja się bardzo stresuje, że może się nie pojawi.
Lekarz kazał mi za dwa tygodnie przyjść i powiedział że powinno być zarodek z akcją serca widać. Jeszcze tydzień... A ja wariuje.
U mnie zarodek z bijacym serduszkiem bylo widac w 6 tyg i 3 dni
 
Hej teraz na piątek wychodzi 8 tydzień a na 2 września 9 tydzień a byłam 19 sierpnia to był 7 tydzień i brak zarodka a pęcherzyk ciążowy miał 6, 6 mm i pęcherzyka żółtkowego też nie było a z moich obliczeń 4 lipca miałam okres to na 29sierpnia wychodzi 8 tydzień dopiero jak myślicie będzie zarodek już i serduszko. A wczoraj pojawiło mi się lekkie plamienie takie niby brązowe ale długo nie było i troszkę tylko miałam. To znak że zarodek się pojawił.bo ja myślę że będzie dobrze
 
Hej teraz na piątek wychodzi 8 tydzień a na 2 września 9 tydzień a byłam 19 sierpnia to był 7 tydzień i brak zarodka a pęcherzyk ciążowy miał 6, 6 mm i pęcherzyka żółtkowego też nie było a z moich obliczeń 4 lipca miałam okres to na 29sierpnia wychodzi 8 tydzień dopiero jak myślicie będzie zarodek już i serduszko. A wczoraj pojawiło mi się lekkie plamienie takie niby brązowe ale długo nie było i troszkę tylko miałam. To znak że zarodek się pojawił.bo ja myślę że będzie dobrze
Miałaś trochę za mały pęcherzyk żeby pojawił się zarodek. Ja w 5 tygodniu pęcherzyk miałam 11 mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy ale zarodka nie było. Ginekolog coś mówił skomentował to jakoś ?:) Myślę że owulację musiałaś mieć później i dlatego nic nie widać jeszcze i ciąża jest młodsza. A robiłaś betę?? Przyrost prawidłowy?
 
Hej teraz na piątek wychodzi 8 tydzień a na 2 września 9 tydzień a byłam 19 sierpnia to był 7 tydzień i brak zarodka a pęcherzyk ciążowy miał 6, 6 mm i pęcherzyka żółtkowego też nie było a z moich obliczeń 4 lipca miałam okres to na 29sierpnia wychodzi 8 tydzień dopiero jak myślicie będzie zarodek już i serduszko. A wczoraj pojawiło mi się lekkie plamienie takie niby brązowe ale długo nie było i troszkę tylko miałam. To znak że zarodek się pojawił.bo ja myślę że będzie dobrze
Plamienie nie jest zwiastunem pojawienia się zarodka. Moim zdaniem u Ciebie bardziej rozpoczyna się proces poronienia. Jak na 7 tc to pęcherzyk był minimalny. Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Lekarz mi nie mówił. Ale według moich obliczeń pierwsza połowa kwietnia:)
Najważniejsze żeby dobrze się teraz rozwijało 🥰 dużo odpoczywam, biorę witaminy, duphaston na podtrzymanie i mam nadzieję że wszystko dalej będzie dobrze:)
Zapraszamy na kwietniowe mamy jeśli masz ochotę dołączyć ☺️
 
Do góry