reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

Co ja widze nowy watek;-) Trzymam kciuki za was kobietki:tak: Ja mam w domu taki fitnes, ze chyba anoreksji sie nabawie:baffled: normalnie nic mi ostatnio nie smakuje:baffled:
 
reklama
Maskra Jaki Macie System:-D:-D:-D:-D
no to ja tez musze liczyc-ehhhhh myslalam, ze mnie to ominie:-p
ja u siebie jeszcze gularzu nie widzilam-dzisiaj mam warzywa na patelnie again, bo wczesniej juz sobie wymienilam z lecza, bo nie mieli w sklepie:tak:no i kaszy mi zostalo wiec luzik
daj znac jak sie bedziesz wazyc;-)
 
Co ja widze nowy watek;-) Trzymam kciuki za was kobietki:tak: Ja mam w domu taki fitnes, ze chyba anoreksji sie nabawie:baffled: normalnie nic mi ostatnio nie smakuje:baffled:

dzieki,dzieki ladinka ty to nie musisz miec specjalnych diet przy 2 babli:-D a tak opwaznie to cos jedz kobieto bo znikniesz:tak:
 
widze ze macie too samo jedzenie :dry:
bez sensu troche
myslalam ze jak sie wykupuje diete to dietetyk pisze ja dla ciebie indywidualnie
Wisienko na ten portal codziennie loguje się kilka,kilkanaście osób.Niemożliwością jest to by każdy miał idnywidualną diete od dietetyczki.
Trzeba by było pójść do dietetyka osobiście,a ja nie mam takiej możliwości :sorry2:
 
widze ze macie too samo jedzenie :dry:
bez sensu troche
myslalam ze jak sie wykupuje diete to dietetyk pisze ja dla ciebie indywidualnie

kochana i chyba dokladnie tego samego nie mamy bo ja 1 dnia milam calkiem inne menu (reszty dni nie porownywalam) poprostu potrawy sie czasami potarzaja no i uwazam ze i tak wybor na wymiane dania (jezeli czegos nie lubisz jest ogromny)
 
Wisienko na ten portal codziennie loguje się kilka,kilkanaście osób.Niemożliwością jest to by każdy miał idnywidualną diete od dietetyczki.
Trzeba by było pójść do dietetyka osobiście,a ja nie mam takiej możliwości :sorry2:
no tak,ale wtedy po co wypełniać wszystkie te informacje,tez wydawalo mi sie ze kazdy ma indywidualnie.
 
reklama
Do góry