reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

przecież nie musisz wstawać, ja też wstaję później, niż mierzę. Mam termometr na stoliku nocnym, ustawiam budzik na mierzenie, budzę się już sama, co mnie bardzo dziwi bo ja czasem budzika potrafię nie słyszeć, jestem człowiekiem który może spać ciagle. Budzę się robię pomiar, wpisuję i idę dalej spać. Bardzo się cieszę, że zaczęłam mierzyć a to dopiero mój pierwszy cykl.
Wiesz co od jakiegoś czasu mam bardzo płytki sen a mieszkam w bloku i wystarczy że coś puknie, stuknie pies zaszczeka itp. i mam oczy jak 5 zł. Nie mniej jednak tak jak napisałam wyżej spróbuję i zobaczę jak to będzie.
 
reklama
Dziewczyny jak tam Wasze trzonowanie? Sąsiedzi już mają Was dość? Nasze lozko trzeszczy coraz mocniej 🤣😂😜 u mnie od wczoraj czysciutko, obstawiam więc ovu 19dc. Temperatura poszybował w górę, w kwietniu też mialam rozowy śluz podczas ovu i zaszłam -niestety nieszczęsliwie bo cp. Wiąże spore nadzieję z tym cyklem, ale co będzie nie wiadomo.
Ja w ogóle wczoraj miałam 37.21 😂 uznałam że moja pochwa ma stan podgorączkowy, dziś trochę spadło na 37.03 😂
 
Wiesz co od jakiegoś czasu mam bardzo płytki sen a mieszkam w bloku i wystarczy że coś puknie, stuknie pies zaszczeka itp. i mam oczy jak 5 zł. Nie mniej jednak tak jak napisałam wyżej spróbuję i zobaczę jak to będzie.
Rozumiem. Termometr nie jest drogi, spróbuj i zobaczysz. Ja też nie wiedziałam, czy będę to stosować czy nie ale już wiem, że pomiary zostaną ze mną na stałe 🙂 Chociaż jeszcze nie do końca je rozumiem 😂
 
Brzmi prosto ale ja jak się obudzę to już jest po spaniu. Mimo wszystko spróbuję i się zobaczy jak to będzie.
Ja tez tak mam, jak mnie coś obudzi to już pozamiatane. Potrafię obudzic sie o 4 bo pies szczeka, pokrzątać się, zjeść śniadanie, wypić kawę, ogarnąć dom i zrobić staremu śniadanie, on ma na 6 do pracy ;)
Ratują mnie tabletki na lepszy sen od perfect sleep, jak je zażyje to śpię do 🙄 8 ;)
 
Dzisiaj tez budziłam się kilkanaście razy, bo naoglądałam się wczoraj wielkiej wody na netflixie i mi się wszystko śniło 🙈
Mi dziś odwaliło też w nocy, obudziłam się o 3.00 i wzięłam termometr bo myślałam że to mój pomiar, patrzę 37.18 wzięłam telefon patrzę na godzinę a to 3 w nocy i myślę sobie świetnie po co to robiłaś 😂 Później ok 7.00 już obudziłam się na swój pomiar 😂
 
Ja właśnie obudziłam się jakoś ok. 7, ale potem zasnęłam. Śniło mi się, że byłam na jakiejś wycieczce z moją babcią i wpadłam na mojego byłego... nienawidzę takich snów. Był ubrany na różowo, tak jak moja babcia, i zacieszali się, że tak się zgrali.
A potem śniła mi się nowa, wyremontowana łazienka mojej mamy (prace jeszcze trwają), a w domu jakiś wielki zjazd rodzinny, i czyjeś dziecko postanowiło sprawdzić, czy wielkie pęta kiełbasy zmieszczą się w toalecie... Wszyscy uważali, że to świetny pomysł, i uznali, że się spinam, bo mi się on nie podoba. Takie są moje sny.
 
reklama
Do góry