reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje...

reklama
ANUSIA - poprawilam Ci te linki ;-)
Dzieki kochana za namiary - bardzo fajnie to wyglada.....szkoda ze na stronie nie ma cen...moze zdradzisz jak to wygladalo w ubieglym roku?
My mamy jakies kwatery gdzie jezdza znajomi mojego M od kilku lat i mielismy zgrac sie z nimi na jeden termin.....Ale jak nie wypali, albo jak nie bedzie miejsca to sie zorientujemy w powyzszych :-)
 
Aneta,
w ubiegłym roku w Antoninie za "apartament" płaciłam 210 zł. Apartament to jednak duże słowo. Pokój na dole i drugi po stromych schodach na górze, na poddaszu. Są tam i normalne pokoje, ale cen nie znam.
Bardziej mi się podobało jednak w Brzozowym Dworku. Tam płaciliśmy 50 zł od osoby. Mieliśmy ładny pokój na parterze. Co prawda trochę dalej do plaży, ale za to sympatyczna właścicielka, piękny teren wokół pensjonatu i dobrze tam gotują:-)
Generalnie Dębki to taka miejscowość rodzinna, w zasadzie sami ludzie z dziećmi, nie ma głośnej młodzieży a plaża przepiękna. Jak zdecyduję się pojechać w tym roku nad polskie morze to na pewno tam.

A to linka do naszej Turcji. Mam nadzieję, że teraz mi się uda dobrze wkleić.
www.scanholiday.pl/html/10961091.php3
 
a ja nie wiedzialam ze taki watek istnieje:szok:czytam i czytam a tu data z tamtego roku...przespalam go czy co?jak juz wiecie my chowacja i tez wam wkleje linka po chorwacku ale i aprtament nasz widac i okolice...
jezeli chodzi o ceny to za apartamenta n 6 osob doroslych bo za maluchy nie placimy wychodzi 87 yrkow za noc a 14 nocy zarezerwowalismy 3 sypialnie,kuchnia .lazienka ,taras i plaza pod nosem widac na fotkach bo to stronka wlasnie tego apartamentu

Bile zidine - apartmani
 
szminka piekne widoki!!!! a czym jedziecie ? byliscie juz w tym miejscu czy cos nowego wynalezliscie?
i jak czysciutko :tak:
jakby byl jeszcze piasek to zyc nie umierac ...
 
majkam jedziemy autem:tak:ufff 1600km nie wiem jak emilcia da rade:confused:a tutaj jeszcze nie bylismy kumpel z biura podrozy nam doradzil i mysle ze bedzie ok patrzac na fotki to idealnie dla maluchow plaza troszke cienia,laweczka blisko hotel:tak:tam gdzie predzej jezdzilismy duzo pieknych dzikich plaz ale to raczej nie teraz nie z dzidzia...aaa piasek to malo gdzie w chorwacji a czysto jest i to nawet bardzo,same pozytywy moge o tym kraju...
 
Żyję już wyjazdem:tak:. Jeszcze jak oglądnęłam zdjęcia wklejone przez Madziallenkę to nakręciłam się jeszcze bardziej. Mam cały czas problem co z jedzeniem dla małej, chyba będę musiała wszystko dla niej zabrać. Po drugie mam za dużą spacerówkę, chyba będę musiała nabyć coś mniejszego. Właśnie jak to jest z tymi wózkami w samolotach, któraś z koleżanek wie? Po trzecie zastanawiam się jak przeżyjemy podróż. Dwie godziny przed wylotem mamy być na lotnisku, potem trzy godziny lotu i jeszcze półtorej godziny dojazd z lotniska do hotelu. To około 7 godzin, zupełnie nie wiem jak Alicja to zniesie, jak będzie się zachowywała w samolocie... Milion pytań mi się nasuwa...
 
reklama
Do góry