reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Lepiej nic nie czytać bo tylko nie potrzebnie się stresujesz! Sam zabieg jest bezbolesny (tyle co ukłucie igła,jak podczas pobierania krwi) i z tego co zapewniał mnie lekarz istnieje bardzo malutkie ryzyko że coś będzie nie tak mniej niż pół procenta!
masz rację co ma być to będzie, nie ma co się nakręcać, dziękuje
 
reklama
Hej dziewczyny :) może miała z was któraś taka sytuacje. Okres spóźnia mi się 2 dni, robiłam właśnie test ciążowy i patrzyłam na niego jak „leci”. W okienku przy t była ewidentnie kreska. Niestety podbiegł mój synek i podniósł test, bo chciał zobaczyć. Odłożyłam test, ale po 3 i 5 minutach była tylko jedna kreska przy c. Teraz zastanawiam się czy wyszedł fałszywie negatywny przez „ruszenie”, czy nie ma to żadnego znaczenia 🙈
myśle, że to nie ma znaczenia ale dla pewności zrób kolejny, ja zrobiłam 3 dla pewności 🤞
 
Ja po wizycie 😀
Wszystko w porządku 🥰
Szyjka , zamknięta 3.8mm wiec nie jest za krótka 🤣
Z bobo wszystko dobrze...wagi nie mam ale mierzy 9.2 cm ❤
Niestety mialo caly czas stopki miedzy nogami wiec nadal nie wiem co się tam kryje 😁

Moje twardnienia brzucha najprawdopodobniej są od blizny po cc..wiec są zjawiskiem normalnym- .am brac magnez nadal i nospe w razje koniecznosci🙂


Jedynie co mnie teraz martwi I schizuje to kosmowka na przedniej scianie 😒 wiem zr nie powinnam narazie o tym myśleć bo to nie znaczy o lozysku przodujacym...no ale jest blisko blizny i przeraza mnie ze moze sie wrastac itp ..oczywiscie juz sie naczytalan 😬
 
Przyszły mi legginsy z Tomi! Dziewczyny, nie wierzyłam Wam, sory 😂😂 ale pierwszy raz spotkałam się z tak mięciutkim materiałem! 😱😱😱 Czy wszystkie legginsy takie są? Ktoś ma więcej? 😂 Bo chcę zamawiać dalej 😂 Są mega wygodne (mogłabym w nich szpagat zrobić, ale nie umiem), rozmiar idealny, a dupka wreszcie nie spłaszczona. Dla porównania mam legginsy z gatty - nie dość, że mam w nich płaski tylek (w legginsach źle wyglądam jakoś xd albo nie umiem ich dobrać), to jeszcze są badziewne na początek ciąży, no i cena koło stówy. A te są perfekcyjne ❤️❤️❤️
Moje czekają w paczkomacie 🤣
 
Hej dziewczyny :) może miała z was któraś taka sytuacje. Okres spóźnia mi się 2 dni, robiłam właśnie test ciążowy i patrzyłam na niego jak „leci”. W okienku przy t była ewidentnie kreska. Niestety podbiegł mój synek i podniósł test, bo chciał zobaczyć. Odłożyłam test, ale po 3 i 5 minutach była tylko jedna kreska przy c. Teraz zastanawiam się czy wyszedł fałszywie negatywny przez „ruszenie”, czy nie ma to żadnego znaczenia 🙈

Nie sadze, by ruszenie testu miało jakikolwiek wpływ. Może przez stres się spóźnia okres. Ja bym powtórzyła albo zrobiła betę, rozwieje wszelkie wątpliwości. Ja na drugi dzień po spóźniającej @ miałam gruba krechę, na kilometr było widać 😀
 
reklama
Witam się wieczorem, bo dopiero nadrobiłam... byłam dziś na badaniach w labo i tak przez cały dzień coś. Uff jest już dużo lżej na czczo, jak mdłości przestają dokuczać. A z zachcianek to na śniadanie zjadłam dziś 4 croissanty, w tym 2 czekoladowe... no comment...
Kto ze mną wizytuje w czwartek?
 
Do góry