reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dobra laski zaszalalam 🙈 wczoraj zrobiłam sobie wstępna listę wyprawkowa 😱 no i zamiast robić coś w domu to korzystam z chwili że mloda jeszcze w zerówce i przeglądam strony i internetowe z różnymi rzeczami 🙈 i tak weszłam w kosmetyki 😅 powiedźcie macie jakieś sprawdzone strony z naprawdę naturalnym składem?

A ja poza standardowymi kosmetykami polecam maść która się robi w aptece na receptę (można bez ale jest dużo drożej) i to się bodajże nazywało maść pośladkowa. Przepisywała mi to pediatra i to było cudo za grosze :) zamiast jakichś dziwactw do pupy to to załatwiało wszystkie problemy 🙂 polecam zapytać pediatrę jak już się bobo urodzi!
 
reklama
to super ❤️jakieś zalecenia od lekarza? Mi przed mówiła genetyk by pic dużo wody a co po to na ten czas nie wiem, czytałam tylko
No właśnie też nie dostałam po jakiś szczególnych zaleceń .Od wczoraj dużo leżę i odpoczywam w zasadzie cały czas ,troszkę czułam wieczorem brzuch więc wzięłam nospe .Przez 5 dni przed zabiegiem też miałam przyjmować nospe i magnez .
 
Dobra laski zaszalalam 🙈 wczoraj zrobiłam sobie wstępna listę wyprawkowa 😱 no i zamiast robić coś w domu to korzystam z chwili że mloda jeszcze w zerówce i przeglądam strony i internetowe z różnymi rzeczami 🙈 i tak weszłam w kosmetyki 😅 powiedźcie macie jakieś sprawdzone strony z naprawdę naturalnym składem?
Ja jeszcze nie mam, też doczytuję co i jak. Ja wstępnie będę zamawiać rzeczy z apteki Gemini.
 
A mi od dwóch dni podchodza jajka sadzone i troszkę podsmażonego cieniutkiego boczusia wędzonego 🙈
Tak!! Mniam! Wczoraj zjadłam całą choć planowałąm tylko obrać dla reszty domowników i spróbować kawałka :)Nawet nie wiedziałąm, że jest nierekomendowana.. W 2 ciązy pozwalam sobie na grzeszki, wędzonego łososia, sushi z łososiem surowym, camembert też zjem jak dają..
 
My uzywalismy linomag , balasamy i plyny do kapieli z babydream , mielismy tez kosmetyki emelium, sudocream.

Twgo jest tyle ze szok ...ja bylam zadowolona a jesli chodzi o emolium to uzywalam sporadycznie jak mala mdostawala jakas wysyoke...

Teraz również myślę nad babydream ale zobaczymy ;)
 
Ja też używałam kosmetyków z Rossmanna plus linomag. Przy odparzeniach krochmal domowej roboty 😜. A to mój dzisiejszy grzech🤦‍♀️
 

Załączniki

  • 5dc07e06-c0a5-40bf-9d0e-a707c9dea143.jpeg
    5dc07e06-c0a5-40bf-9d0e-a707c9dea143.jpeg
    69,3 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry