reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

reklama
Gada bzdety 🙈
A wiem, bo właśnie wrocilam od mojej endokrynolog. I tak: mam masakryczne TSH jak na starania, chcemy mieć 1, absolutny max. 2, podniosła mi dawke z 75 do 100.
Po 6 tygodniach powtórka TSH, dopiero później jeszcze raz wszystkie hormony, nie podobają jej się moje cykle długie, chce mnie wyprowadzić, żeby je skrócić.
Zostaje u tej Pani 😎
powiedziałam mu że skoro do starań powinno być niższe to chce leki i juz jutro idę odebrać. 0.25mg ale lepszy rydz niż nic

I jeszcze jaki zdziwiony że prolaktyna trochę podwyższona (mówiłam że może może podwyższone TSH miało na to wpływ ale mowil że chyba nie ma związku 🤡)
 
reklama
Do góry