reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Synevo wuec mam nadzieje ze to zwykly peszek dzisiaj.. przy pobraniu dzisiaj, pomimo igly w zyle to krew mi w ogole nie płynęła 😅
Takie przeboje, więc wynik będzie piękny. No ja mam często przy pobieraniu problem 🙈, ale już się nauczyła Pani która żyła i jak wbijać, wodę wypijam przed pobraniem dodatkowo pompuje itd. 😅
 
reklama
Mam 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20230131-173233_Chrome.jpg
    Screenshot_20230131-173233_Chrome.jpg
    113,7 KB · Wyświetleń: 88
U mnie dzisiaj dopiero 4+3. Wizyta na 20 luty. Ja tyle nie wytrzymam a lekarka na urlopie. Ciągle się boje czy wszystko jest dobrze. Czuje podbrzusze, piersi tkliwe, trochę za dania na chwilę mnie mdliło. Wmawiam sobie że będzie dobrze, a z drugiej strony boję się. Tak ogólnie to czuje się dobrze , ale ten strach jest okropny.
 
U mnie dzisiaj dopiero 4+3. Wizyta na 20 luty. Ja tyle nie wytrzymam a lekarka na urlopie. Ciągle się boje czy wszystko jest dobrze. Czuje podbrzusze, piersi tkliwe, trochę za dania na chwilę mnie mdliło. Wmawiam sobie że będzie dobrze, a z drugiej strony boję się. Tak ogólnie to czuje się dobrze , ale ten strach jest okropny.
Jest dobrze. Zobaczysz wszystko jest tak jak powinno byc 😊❤️
 
Też właśnie mam strach, w 4 tygodniu miałam mdłości a teraz narazie nic tylko mocno piersi bolą i czasami brzuch ale to akurat delikatnie ;) najgorsze oczekiwanie jest, żeby sie upewnić czy wszystko dobrze idzie i czy jest wporzadku, ale kobitki przeleci do 12 tyg i potem od razu mniej strachu ;)
 
reklama
Tak, przepraszam z tych emocji źle napisałam, wtedy miałam pierwszy dzień ostatniego okresu 😊
Tak myślam, więc mamy dzień różnicy. Ja idę 2 lutego, więc sądzę, że bez problemu 6lutego możesz iść na wizytę 💚. Objawy kłucie czasami jajnika, ból sutkow, zmęczenie /senność, czasami delikatne mdłości, no i zgaga. Powodzenia i 3mam kciuki za Ciebie 💚🍀
 
Do góry