reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

natasia142

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2023
Postów
331
Hej. 8.02.23 w 10 tygodniu poroniłam puste jajo płodowe. 9.02.23 miałam w szpitalu dodatkowo zabieg łyżeczkowania. 21.03.23 byłam na wizycie kontrolnej, lekarz powiedział że @ na dniach powinna się pojawić. Więc jakby ja to odebrałam , że spokojnie mogę z mężem się kochać bez zabezpieczenia, skoro zaraz @. Zaraz będzie 2 tygodnie od tej wizyty a 8 tygodni od zabiegu i nadal nie mam okresu. Co o tym myślicie
 
reklama
Hej. 8.02.23 w 10 tygodniu poroniłam puste jajo płodowe. 9.02.23 miałam w szpitalu dodatkowo zabieg łyżeczkowania. 21.03.23 byłam na wizycie kontrolnej, lekarz powiedział że @ na dniach powinna się pojawić. Więc jakby ja to odebrałam , że spokojnie mogę z mężem się kochać bez zabezpieczenia, skoro zaraz @. Zaraz będzie 2 tygodnie od tej wizyty a 8 tygodni od zabiegu i nadal nie mam okresu. Co o tym myślicie
DLa pewności możesz zrobić test jutro rano. Jesli nic nie będzie, to może poczekaj kilka dni i jeszcze raz podejdź do lekarza?
 
DLa pewności możesz zrobić test jutro rano. Jesli nic nie będzie, to może poczekaj kilka dni i jeszcze raz podejdź do lekarza?
Zrobię test jutro. Ale nie czuje żebym była w ciąży. Mam już 3 dzieci więc mniej więcej wiem jakie objawy u mnie by sugerowały ciążę .... Druga opcja jest taka, że gdyby okazało się iż owulacja była w zeszły czwartek, to najlepiej test zrobić za tydzień w czwartek. Wtedy wynik byłby bardziej wiarygodny
 
Do góry