reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień drugiej kreski?

Malinowa98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Luty 2023
Postów
43
Cześć! Pisałam jakiś czas temu, a teraz znów mam dylemat 😅 Zrobiłam dzisiaj test, sama nie wiem dlaczego. Ostatnio bolały mnie sutki, głowa i ogólnie byłam rozdrażniona. Stwierdziłam, że pms. Dzisiaj jest mi totalnie niedobrze na widok wszystkiego i sobie myślę.. a zrobię test, co mi tam. Powiedzcie mi, czy wy też to widzicie? Nie wiem dokładnie kiedy była owulacja, bo po ostatnim razie po prostu odpuściłam. Oczywiście test odczytany w prawidłowym czasie 😊
 

Załączniki

  • 66BE1C94-0546-4335-B61E-2DF2C261A2F3.jpeg
    66BE1C94-0546-4335-B61E-2DF2C261A2F3.jpeg
    88,5 KB · Wyświetleń: 421
reklama
W dziwnym świetle zrobiona. Może być zarówno to testowa kreska.
Objawy ciąży tak szybko nie przychodzą jakby co. Ile jesteś po owulacji? Kiedy planowo okres?
 
Ja tutaj zdecydowanie widzę cień cienia ;) dla pocieszenia właśnie taki sam zobaczyłam u siebie jeszcze kilka dni przed terminem spodziewanej 🐒 z każdym dniem kreseczka ciemniala 😃
🔥 trzymam kciuki ✊✊♥️
 
W dziwnym świetle zrobiona. Może być zarówno to testowa kreska.
Objawy ciąży tak szybko nie przychodzą jakby co. Ile jesteś po owulacji? Kiedy planowo okres?
Właśnie dlatego zwaliłam na pms 😊 Na żywo jest różowa, bo patrzyłam chyba pod każdym możliwym kątem 😅 Właśnie ciekawe jest to, że myślałam, że już był ten okres, ale trwał może dwa dni i był bardzo skąpy. Nie nastawiam się kompletnie, bo już miałam biochemiczną i nie chce się znowu rozczarować.
 
Ja tutaj zdecydowanie widzę cień cienia ;) dla pocieszenia właśnie taki sam zobaczyłam u siebie jeszcze kilka dni przed terminem spodziewanej 🐒 z każdym dniem kreseczka ciemniala 😃
🔥 trzymam kciuki ✊✊♥️
Naprawdę? Muszę zrobić z porannego! Bo skoro z wieczornego coś tam wyszło, to rano powinno być już jasne 😊 Normalnie poleciałbym od razu na betę, a że jutro niedziela to muszę uzbroić się w cierpliwość 😅
Dziękuję! ❤️
 
Pierwsze zdj to mój cień sprzed dwóch dni. Drugie zdj to cień z wczoraj i beta 10,20 ❤️

też myślałam, że mi się uroiło, ale chyba jednak nie 🙈 trzymam za Ciebie kciuki! ❤️
 

Załączniki

  • 234C4AB0-AA85-433A-8778-14CE7108C263.jpeg
    234C4AB0-AA85-433A-8778-14CE7108C263.jpeg
    191,7 KB · Wyświetleń: 113
  • 9EC01D0E-4B44-4428-875B-151FEF711A50.jpeg
    9EC01D0E-4B44-4428-875B-151FEF711A50.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 109
reklama
Pierwsze zdj to mój cień sprzed dwóch dni. Drugie zdj to cień z wczoraj i beta 10,20 ❤️

też myślałam, że mi się uroiło, ale chyba jednak nie 🙈 trzymam za Ciebie kciuki! ❤️
Wow! Gratuluję! 🥳😍 A ile Ci się okres spóźniał? Ja dziś zrobiłam test z porannego moczu i kurde.. jest podobny do tego co wczoraj. Nie powinna ta kreska być ciemniejsza skoro wczoraj nawet nie robiłam z porannego moczu? 🤔
 
Do góry