Brownie1992
Moderator
- Dołączył(a)
- 10 Listopad 2022
- Postów
- 9 134
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
a wczoraj chyba nie miałaś pozytywnego? Premom Ci wyznaczy peak nawet jak masz 0,5 a następny wprowadzony będzie miał 0,3Premom wyznaczył mi PIK na wczoraj![]()
jasne, że jest sens, tylko trzeba trochę ograniczyć picie i sikanie na kilka h przedNo właśnie nieKupię później i zrobię wieczorem albo jutro rano bo w sumie nie wiem czy jest sens robić wieczorem? Ale mam przeczucie ze to bez sensu i tylko test zmarnuje a stacjonarnie drogo !
![]()
Oooo, ciekawe czy to rze zywiscie. Jutro na moni się dowiesz.Premom wyznaczył mi PIK na wczoraj![]()
to znak jak nicOooo, ciekawe czy to rze zywiscie. Jutro na moni się dowiesz.
Trzonowanie było?
U mnie moj ciulowy okres wczoraj pozno wieczorem się rozkrecil. Wiec będe miała przewidywany termin na 29 lutego![]()
Mój brat miał też jakoś w tym dniu się urodzić. Ale ostatecznie 25 lutego się urodził.to znak jak nic![]()
Nie miałam, właśnie miałam 0.57 popołudniu już był blady to go nie wrzucałam i dziś mam właśnie też 0.37 dlatego się śmieje, że pik w 7 dca wczoraj chyba nie miałaś pozytywnego? Premom Ci wyznaczy peak nawet jak masz 0,5 a następny wprowadzony będzie miał 0,3![]()