reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Wbrew pozorom refluks żółciowy może być też jak się je za mało tłuszczu... nie mówię, że to musi być to, ale warto pilnować by ilość tłuszczu w diecie była stała, i zwracać uwagę czy nie ma choćby delikatnych bóli w okolicach splotu słonecznego/prawego podżebrza. Z drugiej strony, nawet jeśli to to, to w sumie i tak wiele nie mozna sobie pomóc ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze u mnie to mało prawdopodobne. Ja jem tylko kanapki z serem i papryczkami nadziewanymi serem. A wczoraj na obiad robiłam pulpety w sosie pomidorowym z ziemniakami i buraczkami i jadłam. A jadłam ziemniaki z sosem pomidorowym i buraczkami. W ogóle mi mięso nie wchodzi, smażone, tłuste też nie 🤷‍♀️
o matko. Ale się zrobiłam głodna. Od 3 dni jadłam suchy chleb szpitalny i piłam jogurt pitny, zagryzłam bananem. 😂Q

Zjadłabym bułkę z wrtem
 
Za to ja jem tylko owoce i zupy, które są na warzywnych bulionach. Od mięsa mnie odrzuciło. No i wczoraj zjadłam same ziemniaki.
ja mięsa też nie tknę. Ani wędliny, ani nic. Najchętniej był jadła zupy tak jak Ty. Mogą być na bulionie mięsnym, aby mięsa w misce nie było. Od słodyczy też mnie odcięło. A zawsze lubiłam sobie jakieś ciacho do kawy zjeść. Zresztą kawa też nie idzie... I jajka też nie. Ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży też miałam taki epizod. Jakoś po pierwszym trymestrze się unormowało 🫣🙂
 
Podoba mi się to, że będąc w ciąży mam zawsze ładną cerę i wielkie usta😅🙈 No i to, że o wiele szybciej rosną mi włosy i paznokcie. Też tak macie?
taaak. W poprzedniej tak miałam i w tej też. Włosy nie dość, że rosną jak głupie ( niestety nie tylko na głowie ) to jeszcze są takie ładne lśniące. Zaraz lato trzeba będzie golić nogi dzień w dzień 😑
 
ja mięsa też nie tknę. Ani wędliny, ani nic. Najchętniej był jadła zupy tak jak Ty. Mogą być na bulionie mięsnym, aby mięsa w misce nie było. Od słodyczy też mnie odcięło. A zawsze lubiłam sobie jakieś ciacho do kawy zjeść. Zresztą kawa też nie idzie... I jajka też nie. Ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży też miałam taki epizod. Jakoś po pierwszym trymestrze się unormowało 🫣🙂
Mnie odrzuciło już po owulacji od słodyczy. A tak je kocham😂
 
Wbrew pozorom refluks żółciowy może być też jak się je za mało tłuszczu... nie mówię, że to musi być to, ale warto pilnować by ilość tłuszczu w diecie była stała, i zwracać uwagę czy nie ma choćby delikatnych bóli w okolicach splotu słonecznego/prawego podżebrza. Z drugiej strony, nawet jeśli to to, to w sumie i tak wiele nie mozna sobie pomóc ;)
nie wiedziałam. Bólu w prawym podżebrzu nie mam. Ale w poprzedniej ciąży pamiętam mnie męczyło coś takiego na końcówce 😑
 
taaak. W poprzedniej tak miałam i w tej też. Włosy nie dość, że rosną jak głupie ( niestety nie tylko na głowie ) to jeszcze są takie ładne lśniące. Zaraz lato trzeba będzie golić nogi dzień w dzień 😑
No niestety, też zauważyłam, że w innych miejscach rosną i to ciemniejsze niż były. W poprzedniej ciąży wszystkie jasne włosy mi ściemniały i np. cały brzuch miałam czarny. Po ciąży wróciły do poprzedniego stanu.

Farbowałam włosy miesiąc temu, a już mam odrost straszny i nie mogę na to patrzeć.
 
reklama
Do góry