reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia na tescie

Powiem Ci szczerze że wyobrażam sobie to inaczej wcześniej haha narazie jeszcze nie cieszę się tak jak bym chciala ,jest jednak strach i ciągle myślę, nie mogę się skupić w pracy 😔 Trzymam mocno kciuki za Ciebie, my staraliśmy się od lipca zeszłego roku i już powoli zaczynałam się denerwować , bo niby wszystko okej a jednak nie chciało pyknąć, dlatego teraz wierzę mocno ze będzie wszystko okej 😊

Zdrowa para mniej więcej 30 latków ma rok na zajście w ciąże więc spokojnie "wyrobiłaś" się w terminie
 
reklama
reklama
Test owulacyjny.. mogę uznać, że dzisiaj jest pozytywny? 🫣
 

Załączniki

  • IMG_8283.jpeg
    IMG_8283.jpeg
    298,6 KB · Wyświetleń: 49
Do góry