reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lubin

knajda

Jestem szczęśliwą mamą :)
Dołączył(a)
28 Luty 2008
Postów
65
Witam wszystkie mamy z Lubina...
Moja córeczka urodziła sie 19 pażdziernika 2005 roku...
a jak wasze pociechy
 
reklama
Hej hej
Ja co prawda nie "żyje" już w Lubinie,ale wychowałam tam się. Mieszkałam tam 18 lat i moge powiedzieć,że to moje miasto rodzinne.
A skąd jesteś dokładnie?
Tęsknie za tym miastem ;-)
 
Witam.
Ja jestem z okolic Lubina. Urodziłam 09.01.2008 śliczną córeczke, ważyła 2850 i mierzyła 50 cm.
 
Hej dziewczyny jestem z lubina urodzilam 26.05.07 Julcia wazyla 2850 g to kiedy jakis spacerek:confused: i jak tam wasze pociechy:confused: pozdrawaimy:-D;-)
 
Hej dziewczyny jestem z lubina urodzilam 26.05.07 Julcia wazyla 2850 g to kiedy jakis spacerek:confused: i jak tam wasze pociechy:confused: pozdrawaimy:-D;-)
Na spacerek chętnie, ale mieszkam w Tymowej, więc do miasta jechać raczej na spacer mi się nie chce, jak muszę to jadziemy z małą na zakupy.
Widzę że Julcia ważyła tyle co Celinka. A mała uczy się siedzieć, ząbki jej idą więc marudzi, chociaż dzisiaj na zakupach była grzeczna:-D:-D:-D.
Jak się czujesz w roli mamy, gdzie rodziłaś?
Ja na Bema i nie żałuje.
 
Hej!!!!

jagna rodziłam na bema i tez jestem zadowolona tym bardziej ze mialam mila położną;-) i lekarza. porod wspominam mile rodzilam razem z mezem:tak::-)z 4 na 5 lipca odeszly mi wody zero skurczy rano pod kroplowke i o 14.15 urodzilam:-D:-D jako mama czuje sie cudownie choc nie ktorzy uwazali ze nie spelnie sie w tej roli ze wzgledu na wiek:-( ale coz jak tylko zobaczyłam Juleczke wiedzilalm ze jestem do tego stworzona radze sobie świetnie choc czasmi biora mnie na nia nerwy:tak: a ty rodzilas sama??? czy cesarka?:confused::confused: moja Niunia tez z dnia na dzien robi postepy juz ladnie chodzi:-D z czego jestem taka dumna:-D:-D a powiedz mi urodzilas w terminie? ja w 8 miesiacu pozdrawiam goraco
 
Dziewczyny!!!!! siedze sama w domku z Juleczka i na specerki tez same chodzimy!!! piszcie jestem z lubina moze znadziemy jakis wspolny temat:-D pozdrawiam goraco lubinanki:-):-) piszcie dziewczyny bo samemu nudno:-D
 
Witam.
Jestem mamą Celinki, mała urodziła się 09.01.2008. Mieszkam w okolicach Lubina i też sama na spacery chodze, mimo że są dzieci mniej więcej w jej wieku, tylko że mamy są po 30 a nawet 40 i z małolatą zadawać się nie chcą.
Celinka rozwija się dobże, ale chętnie podpytam się co nieco mamy starszej stażem:-D. O ile wolno mi będzie?
Pozdrawiam
 
Hej!!!!

jagna rodziłam na bema i tez jestem zadowolona tym bardziej ze mialam mila położną;-) i lekarza. porod wspominam mile rodzilam razem z mezem:tak::-)z 4 na 5 lipca odeszly mi wody zero skurczy rano pod kroplowke i o 14.15 urodzilam:-D:-D jako mama czuje sie cudownie choc nie ktorzy uwazali ze nie spelnie sie w tej roli ze wzgledu na wiek:-( ale coz jak tylko zobaczyłam Juleczke wiedzilalm ze jestem do tego stworzona radze sobie świetnie choc czasmi biora mnie na nia nerwy:tak: a ty rodzilas sama??? czy cesarka?:confused::confused: moja Niunia tez z dnia na dzien robi postepy juz ladnie chodzi:-D z czego jestem taka dumna:-D:-D a powiedz mi urodzilas w terminie? ja w 8 miesiacu pozdrawiam goraco
Rodziłam sama, mąż nie chciał być ze mną. Miałam też miłom położną i lekarza który mi pomagał. Urodziłam w terminie o 17:35, a mówili że urodze po terminie. Poród był ok dopuki kroplówki mi nie podłączyli, bo na 8 cm się zaczymało, i przebijanie pęcheża niezbyt miłe było ale miało to wznowić akcje, więc się zgodziłam.
My mamy teraz trudny okres, ząbki idą, smaruje dziąsełka bobodentem i podaje granulki homeopatyczne. Mam nadzieję, że ząbki już zaniedługo wyjdą. Mimo niedogodności Celinka nauczyła się raczkować, a raczej robić coś pomiędzy raczkowaniem a pełzaniem, siadać umie ale nie chce jej się, woli raczkować.
Pozdrawiam Jagna!!!
 
reklama
czesc Mamuski:-)Jestem z Krzeczyna.Mam cudowna coreczke Milenke, ktora urodzilam 27 maja tego roku:)Może kiedys spotkamy sie na spacerkach?:-)pozdrawiam
 
Do góry