reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

M

maja33

Gość
Pmyslalam ze przyda nam sie taki slodki watek ze zdjeciami USG i zdjeciami naszych brzuszkow :-)
 

Załączniki

  • .jpgjjjjjj.jpg
    .jpgjjjjjj.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 309
reklama
zielono mi -dzieki serdeczne ja w obecnej ciazy jestem szybciej z brzuszkiem o 3 miesiace z Martusia taki mialam w czwartym miesiacu:-D
 
mówicie, że to możliwe że w pierwszych tygodniach już brzuszek rośnie?:rofl2:
w poprzedniej ciąży zaczął mi puchnąć dopiero kolo 5tego miesiąca:-pteraz spodnie mnie trochę cisną, ale nie wiem czy to nie wina mojego apetytu :p
 
mówicie, że to możliwe że w pierwszych tygodniach już brzuszek rośnie?:rofl2:
w poprzedniej ciąży zaczął mi puchnąć dopiero kolo 5tego miesiąca:-pteraz spodnie mnie trochę cisną, ale nie wiem czy to nie wina mojego apetytu :p

A moze w tej ciazy juz...ja juz w zeszlym tyg zakupilam spodnie wieksze bo w dżiny juz nie wchodze wlasnie przy male o te 5 cm
 
dziewczyny, proponuję żeby przy każdej fotce brzuszka, albo usg pisac ktory to tydzien ciazy, bo potem nie bedzie wiadomo, a wierzcie mi że będziemy wracać do tych zdjatek :)
 
reklama
Ja mam dziś wizyte na USG :-) (7tydz.)

We wszystkie spodnie nadal wchodze, ale spanie na brzuchu juz nie jest takie wygodne jak wcześniej

To jest moja druga ciąża i ponoć druga jest szybciej widoczna - mięśnie brzucha są ponoć słabsze czy coś takiego



ps. jak robicie te fajne miareczki (rysuneczki)
 
Ostatnia edycja:
Do góry