reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej dziewczyny mam do was pytanie?? Czy na początku ciązy można uzywać jakiś samoopalacz?? Bo ja w sobotę wychodze za mąż i chciałam się lekko nasmarować. Ale chciałam sie upewnić czy to nie zaszkodzi mojemu słoneczku.
 
reklama
Ej Kina - kochana co ty tak skromnie, nic sie nie chwalisz!!!! GRatuluje kochana i wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia :-D:-D:-D:-D
Podekscytowana slubem ?
Co do samoopalacza, to mozesz spokojnie uzyc, ja teraz bylam na weseleu i tez sie wysmarowalam i zyje:-p
 
Widze temat L4 na tapecie ja w pierwszej ciąży byłam od początku do końca na L4 właśnie dla dobra dzidzi bo do 22 tyg brałam duphaston plus inne leki a ostatnie 3 miesiące leżałam na fenoterolu
co do kremów w 1 ciąży smarowałam się ale cóż z tego jak popękałam w sensie rozstępów w czasie porodu kiedy mi lekarz na siłe synka wycisnął... więc w tej ciązy jedynie oliwka jak rozciągająca się skóra będzie swędzieć... i zero kremów
 
hej lasencje jak dzis milutko na forum:-) jak zawsze oczywiscie

ja tez sie wypowiem na temat kremow najlepsze sa przeznaczone dla kobiet w ciazy, ale tak czy siak wszystkie albo prawie wszystkie mozna stosowac po 3 miesiacu poniewaz ciaza jest najbardziej narazona w pierwszym trymestrze jak napewno wiecie a po 3 miesiacu stosujcie ile wlezie najlepiej dwa razy dziennie i po kapieli a w pierwszych 3 miesiacach zachecam do zwyklej oliwki dzieciecej jest moze ciezka we wchlanianiu sie ale za to jak pachnie jak malutki slodki dzidzius
ja stosowalam i niemam ani jednego ae podobno to tez sprawa genetyczna zapytajcie sie swoich mam:tak:

Madziu - sliczna z was para:-)

jesli chodzi o zwonienie z pracy jak daja to brac dzidzia najwazniejsza:-)
 
Maja no troche sie ruszylo na forum duzo juz nas :-D
A jak ty sie czujesz? Kiedy masz USG?
U mnie przejal sie bardzo i kolejna wizyte mam w poniedzialek 22 wrzesnia i stwierdzil ze jak sie ze mna zobaczy to wtedy zdecyduje czy przyspieszymy USG czy nie.Plus kazal wybrac szpital w ktorym bede chciala rodzic, tak wiec teraz przeprowadzam wywiad wsrod znajomych i kolegow z pracy;-). A i co najwazniejsze wszytske leki i opieka lekarska dla kobiet ciezarnych jest tu za darmo:-D stwierdzam ze nie jest tu tak zle.
 
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę dołączyć do majowych mam. Czytam Was już od kilku dni i jestem pod wrażeniem ile Was tu już jest. Gdy zajrzałam pierwszy raz na to forum były tylko 3-4 posty, ale ja wtedy jeszcze nieczego nie byłam pewna i nie dopisałam się. Ale mam nadzieję, że mnie jeszcze tu przyjmiecie... Pozdrawim!
 
reklama
znalazlam na innym forum

"Czynność serca płodu jest zawsze widoczna dopiero od 9 tygodnia ciąży! Wcześniej czasem trudno jest ją wychwycić.
"Ys" to wymiar pęcherzyka żółtkowego.
"CRL" to wymiar ciemieniowo-siedzeniowy , który służy do oceny wieku ciąży i do pomiaru długości zarodka. "
 
Do góry