reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Aniusia moje dziecko juz od co najmniej od 3 miesiecy dostaje mleko na kranowie .Kiedys dostawala na zywcu ale w zasadzie jak miala juz 2 mce to na wyjezdzie awaryjnie dostala gotowana kranowe i tez jej nic ne bylo
Odkad Ania spedza czas na podlodze i pije wode z basenu przestalam wyparzac butelki i smoczki bo bylo to bez sensu. Ania caly czas zyje bez plesniawek, biegunek i innych syfow :-)

Kwiateczek zycze powodzenai w szukaniu nowej pracy. A Wy zostajecie w UK na stale???Czy tylko na kilka lat pojechaliscie??

Oczywiscie zycze wszystkiego najlepszego dla Klaudii
 
Kwiateczek, bez obaw. Ponad miesiąc temu ja szłam do pracy i też miałam rozterki. Teraz już jest dobrze, w pracy trochę myślę o synku, ale zadzwonię i wiem, że jest ok, wtedy jestem spokojna. Oby u Ciebie było tak samo.

Aurelia ja wiem ze to tylko tydzien ale jak pomysle to ryczec mi sie chce:-:)-(jutro bedzie lazawy dzien a poniedzialek.....ech...:confused::confused::confused:

dziubek82 - Ja przeważnie sama jadam mintaja więc i Klaudynce będe go dawać. Może dziś kupie i jutro na obiadek Jej zrobię.

iwonka2006 - Wszystkiego dobrego dla Klaudynki :)

Ja kupuje w tesko albo innym markecie fileta bez osci:tak::tak::tak:zawsze sie pytam o takiego;-):-)nie wiem w sumie co to ale maja dwa rodzaje ryb bez osci i jeden pamietam ze nazywa sie cod filet:sorry2:wrzucam normalnie do zupki na koniec,pogotuje sie i tyle.Nic mu sie nie dzieje.Nie gotowalam nigdy na parze:no::no:ani nam ani jemu:confused::sorry2::sorry2::sorry2:

Kwiateczek zycze powodzenai w szukaniu nowej pracy. A Wy zostajecie w UK na stale???Czy tylko na kilka lat pojechaliscie??

Oczywiscie zycze wszystkiego najlepszego dla Klaudii

Nie wiem co zrobimy.Chcialam chociaz skonczyc remont bo nie bardzo jak mamy wrocic ale G stwierdzil ze jak nie znajdzie pracy przez 3-4tyg to wracamy tylko ze do niego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nic z tego:angry::angry:ja do niego nie pojade:no::no::no:wystarczy mi juz spotkan z tesciowa wiec nie bede teraz udawac ze nic sie nie stalo:no::angry::angry::crazy:sam pojedzie sobie:baffled:
lece uspic malego i wykapac sie w koncu.Ja oczywiscie na koncu a tez chcialam obejzec film:wściekła/y:niestety jak zwykle mi zostaje ogladanie od polowy:baffled:doranoc;-);-)
 
Ucze sie testow :sorry2:

Co do wyparzania nie robie tego ewentualnie przeleje smoczek wrzatkiem ... nie wiem nawet jak plesniawki wygladaja a jak slowo daje pomyslicie jak dziecko pilnuje ale nie raz u nas w buzi laduje czyjsc ..... kapec :zawstydzona/y:
A kranowa od poczatku

kwiateczek dasz rade trzymam kciuki bedzie dobrze musi Byc a chciala bys wracac to macie swoje M w polsce ktore remontujecie ? sory za wsibskosc :sorry2:

kangurka wiesz on w pewnym momencie wstal do niego jak plakalam w drugim pokoju i go probowal uspic .. co do dorsza musze tak zrobic tylko trzeba sie przejsc do portu :-p

Iwonko dla Twojej corci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
 
Wszystkiego najlepego i duze caluski dla Klaudusi:tak::tak:

Oczywiście dołączmy się z zuzią dożyczeń!!!!!!!!!!!!!!:tak::-)

Ucze sie testow :sorry2:
Co do wyparzania nie robie tego ewentualnie przeleje smoczek wrzatkiem ... nie wiem nawet jak plesniawki wygladaja a jak slowo daje pomyslicie jak dziecko pilnuje ale nie raz u nas w buzi laduje czyjsc ..... kapec :zawstydzona/y:
A kranowa od poczatku

Hahhaha,:-D:-D ale się z tego kapcia uśmiałam. U nas też oprócz pilota i komórki chętnie są brane kapcie do buźki:tak:

A u nas mała nie chciała spać jak ją wieczorem kładłam. Siadała w łóżeczku i zadowolona z siebie gadała do siebie. Po którymś razie kładzenia w końcu wzięłam ją do naszego pokoju żeby się zmęczyła i poszła spać. Jeszcze godzinę czasu chulała po podłodze:szok:

Teraz już czmycham spać. Może tej nocy si ę wyśpię.....?
 
witamy!chcielibyśmy dołączyć do grona MAJÓWECZEK:-) oraz dodać życzenia : Wszystkiego Najlepszego Dla Klaudusi!!!!!!!!!!:-)
 
Witam.
Nie dam rady nadrobić wszystkiego co napisałyście ostatnimi dniami.

Widzę, ze są nowe majóweczki- witam na forum.


Składam życzenia kolejnym 8 miesieczniakom tym z ostatnich dni i dzisiejsze Klaudii
.
Nie mam co pisać, muszę chyba przewertować co napisałyście to się zacznę mądrzyć;-)
 
Iwonko, wszystkiego najlepszego dla słodziutkiej Klaudii!!

Kwiateczek, "cod" to jest dorsz.

No i tyle z mojego nadrabiania wątku :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Iwonkowej Klaudusi i zaległe dla Mikołajka:tak::tak:
co do wyparzania czy sterylizacji to butelki sterylizowałam przez jakieś 6-7 tygodni a teraz to bez sensu bo Majka je czasem jedno ciastko na spółkę z psem :dry:albo bawią się jedną zabawką no i od początku używam tylko kranówki ale po przefiltrowaniu przez brite
Dziubek może to jakaś zmowa maluchów bo moja córcia za nic nie chciała iść dzisiaj spać :baffled:
Szopek się odnalazła :-)

Miłej nocki majóweczki
 
Do góry