reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, wyprzedaże, okazje cenowe dla naszych maluszków

Oj kobitki tak żeście się rozpisały o tych spiworkach, że sama nabralam ochoty, żeby kupić. Może w niedzielę podjadę do Koszalina i jak będą to kupię młodemu:-)
 
reklama
Ja jestem bardzo zadowolona ze śpiworka. Jak będą rozmiary powyżej 12 miesięcy,to poproszę siostrę M o zakup takowego.
Dziś byłam po zupki dla Artura w billi i tam pampersy idetyczne jak te w tesco kosztują 53,99. Oni chyba na głowy poupadali. Kto im to kupi:szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Fajnie ze wasze dzieciaki chca w nich spac jato moghe zapomniec
Magda ja nie wiem czy Kuba będzie chcial w nim spać bo nigdy nie miał śpiworka na sobie. Zastanawiam się czy nie bedzie się wkurzał jak będzie chciał wstać. No nic jak uda mi sie kupić a się nie sprawdzi to oddamy siostrze M bo spodziewa się dziecka:-)
 
Nadin nie chciała na początku spać w spiworku, ale na spiocha jej zakładam i w nocy przekręca sie w nim swobodnie, a rano jak sie budzi to nawet w nim wstanie... kwestia przyzwyczajenia ....:-D
 
Bruno tez spi w spiworku i nie protestuje :-)wczesniej go troche hamowal przy przewracaniu na brzuch ale teraz niestety juz nie:-p
gdyby nie spiworek to marzlby co noc...jak jeszcze nie spi nie pozwoli sie przykryc kocykiem a w nocy wszystko rozkopie...
 
reklama
Do góry