reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

hej
u nas zabkow nie widac natomiast sliny jest pelno :) marudny nie jest i nie placze dziaselek nie ma rozpulchnionych ale swoje piastki calymi dniami trzyma w buzi , gryzaczki sprawiaja mu ulge wiec chyba jednak niedlugo sie pojawia. narazie nic nie widac a on nie pozwala mi spokojnie obejzec dziaselek wiec pewnie dopiero zauwaze jak juz bedzie mocno wystawal :D
 
reklama
brown.kate- my też jeszcze nie myliśmy ząbków i narazie chyba się wstrzymam bo jeszcze za malutkie są.

czytałąm gdzieś że powinno się je przecierać po każdym jedzeniu gazikiem zamoczonym w przegotowanej wodzie.

Masz racje madziula, jak na razie to malusie te zabale trudno byloby je umyc. Ale potem moze kupie malej taka szczoteczke
NUBY Szczoteczka do zębów na palec - silikonowa - Twój produkt po najlepszej cenie z Twenga
Martynka taka miala i calkiem niezle sie nia mylo:-).
 
brown.kate twoja dzidzia już dwa ząbki ma, a u nas jeszcze nic, tylko zuzka bardzo nerwowa ostatnio jest:-(
 
brown.kate fajna ta szczoteczka na palec napewno się w nią zaopatrzymy:-) ciekawe czy znajdę ją w jakimś sklepie bo nie lubię robić zakupów przez internet:-(
 
mam pytanko, wasze dzidzie przed zabkowaniem tez mielily tak buzia jakby gume rzuły?? moj tak czesto robi, ale zabkow nie widac, tylko nerwy, stany podgoraczkowe, rzeki sliny i caly czas cos w buzi
 
Tą szczoteczkę silikonowa na palec, mozna zacząć uzywać zanim nasze maleństwa dostaną ząbki, tylko że przed ząbkami masujemy dziąsełka strona bez szczoteczki, a jak będa zabki to szczoteczka ... My jeszcze bez zabków ale ciocia dentytka stwierdziła że powoli idą 4 górne i dolne jedynki :-)
 
u nas widac dwie sliczne kreseczki na dole :D

a co do szczoteczki na palce fajna jest....ale tez do czasu..kiedys jak mylam synowi zeby to jak mnie ugryzl to myslalam ze palec to zostanie w jego buzi.....ojjjj bolalo....
 
reklama
My tez mamy juz pierwszego ząbala:):):) Dolną lewą jedynkę:)Wczoraj wyszedł i co najlepsze zauważyla to moja mam jak dawala Olci deserek a mnie nie było wówczas w domu:( Mała jakoś gładko przeszła te wyrzynanie bo nawet nie marudziła i nie smarowałam jej ostatnio zelem na dziąsełka:)
 
Do góry