reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jeśłi ma takie policzki to ewidentnie coś jej nie służy.Jeśli nie znajdziesz co to jest to może się pogłebic niestety.
My też na początku przegapiliśmy a raczej nie przywiązałam do tego takiej wagi i były postępy.
Kolejnym etapem były plamy szorstkiej skóry w zzgięciach łokci i pod kolankami,potem to pękało i sącz\yło się osocze.Dochodziło do nadkażeń gronkowcem i mały się drapał.
I tak w kółko.
I my zbrnęliśmy jeszcze dalej czyli na objawy oddechowe ,bo już tak łatwo wycofać tych skutków się nie dało.
 
Ufff! Ależ miałam czytania. :zawstydzona/y:

Klaudia wróciła z kangurka obejrzałam jej prace pierwsza część super ,całej nie sprawdziłam ,bo potem to już trzeba więcej myśleć ,ale mądrunia ta moja córunia:-)
Gratulacje dla Klaudii! :tak:
Kurde za dużo jem...:baffled:
W domu zjadłam 2 kanapki jak przyszłam do pracy kolejne 2 z serkiem Danio, potem sałatkę jarzynową z majonezem i bułkę z parówką, kołaczyka i teraz znów wcinam jakąś gotową sałatkę z makaronem...:-:)-:)-(
Troche przesada..:no: Za 3 dni bede wyglądac jakbym byla w 7 mies z takim apetytem....:szok:
Dziewczyno, a kiedy ty się chcesz najadać do syta jak nie w ciąży! :-D Zobaczysz, szybko schudniesz jak będziesz karmiła piersią. :tak:
Jedz,jedz moja droga Tobie wolno:tak::tak::tak:
Ja nie jestem w ciazy a tyle wciagam:-D:-D:-D:-D
No ty to jak szalona wciągasz :-D:-D:-D Ale i przemianę materii masz nieprzeciętną :-D
JAK TO DOBRZE MIEC STARSZE DIECKO:-D:-D MAMA MA LENIA TO SYNEK POSZEDŁ DO SKLEPU KUPIŁ CHLEBEK MLECZKO BUŁECZKI :-D
Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę :tak:
I kciuki za mnie prosze trzymać. Palenie rzuciłam. Ciężko to widzę.
Trzymam kciuki! :tak:
w ciazy mozna jesc wszytsko tylko z umiarem .ja przez cala ciaze zjadlam tony manadrynek i czekalday i Paulina do 3 lat nie mogla tych produktow.
Ja objadałam się pomarańczami no i Piotruś ma uczulenie na cytrusy. Nie wiedziałam, że to może mieć jakiś związek:sorry2:
Luna trzymam kciuki ja już półtora roku nie palę ,a paliłam 9 lat paczke dziennie ,nawet w ciązy pierwszej ,bo w drugiej samo mnie odrzuciło:tak:
Ja paliłam 10 lat i pod koniec to już nawet i 2 paczki zdarzało mi się wypalić dziennie :szok: Rzuciłam na 2 miesiące przed ciążą i początki bez papierosa były bardzo trudne, później mnie przez jakiś czas odrzucało, ale pod koniec ciąży, jak się stresowałam porodem to mi się śniło, że palę fajki i nawet kiedyś obudziłam się z palcami ułożonymi jak do papierosa :-D:-D:-D:-D
musze sie wam pochwalic.mój P mial dzis testy na prawko.zdal w 4minuty i to bezblednie:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:
Gratulacje! :-) Ja testy też szybko zdałam, ale jazdę dopiero za piątym razem :zawstydzona/y:
Ja od paru lat probuje zapisac sie na prawko ale jakos sie jeszcze nie zapisalam:rofl2::szok:A kursy sa kolo młodego przedszkola czyli jakies 200m od mojej chaty:szok:
Kiedyś twierdziłam, że w życiu za kierownicę nie wsiądę, a jak już wsiadłam to nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej. Samochód bardzo ułatwia życie i oszczędza dużo czasu :tak:
Moja córka pójdzie do szkoły w wieku 6 lat :szok:

Sejm odrzucił weto prezydenta w sprawie sześciolatków

Sama nie wiem co o tym myśleć:confused:
Ja jestem przeciwna tej ustawie. Pomysł może i byłby dobry gdyby reforma była przygotowana właściwie.
Pracowałam przez jakiś czas z małymi dziećmi i powiem tak - zdecydowana większość sześciolatków nie jest w stanie wytrzymać na standardowej 45 minutowej lekcji skupiając się na jednym przedmiocie. Żeby ustawa miała sens, nauczyciele musieliby przejść stosowne szkolenia, ale na to pewnie zabraknie pieniędzy:baffled:
Kurczę Oliwce zrobiły sie czerwone policzki-szorskie z malutkimi krosteczkami.Nie wiem od czego :no::no::no::no: jakby czegos nie mogła jeść,tylko czego_Ostatnio trochę czekolady podjadła,dzis też może to od czekolady.jak myslicie?bo nie wiem co wyeliminować.:baffled:
Ja bym obstawiała czekoladę. Piotruś ma taką wysypkę po cytrusach.
Ma pluszaki kubusia, tygryska i prosiaczka oraz miniaturke klapouchego nimi sie bawi:rofl2:
FISHER PRICE WODNY ŚWIAT KUBUSIA PUCHATKA OD SS (584772861) - Aukcje internetowe Allegro
Super ta zabaweczka! :tak:
Oglądacie Momęt Prawdy ta babka jest super.
Ania zabawka fajna
Ja nigdy nie oglądałam tego programu. :zawstydzona/y: Możecie mi przybliżyć o co tam chodzi?
 
Ale moj M sie ucieszyl jak zobaczyl ile wyprasowalam:tak::tak::tak:Stwierdzil ze wkoncu ma w szafie jakies koszulki z krotkim rekawkiem:-D:-D:-DA wyprasowalam Jemu ich az 7:szok::szok::szok:
Dobra żona z Ciebie ja jak mam chęc to mi sie fajnie prasuje ale jak nie mam to nawet sie nie zabieram do tego.
Myszunia w tym programie chodzi o to że trzeba mówić prawde na różne pytania
 
Jeśłi ma takie policzki to ewidentnie coś jej nie służy.Jeśli nie znajdziesz co to jest to może się pogłebic niestety.
My też na początku przegapiliśmy a raczej nie przywiązałam do tego takiej wagi i były postępy.
Kolejnym etapem były plamy szorstkiej skóry w zzgięciach łokci i pod kolankami,potem to pękało i sącz\yło się osocze.Dochodziło do nadkażeń gronkowcem i mały się drapał.
I tak w kółko.
I my zbrnęliśmy jeszcze dalej czyli na objawy oddechowe ,bo już tak łatwo wycofać tych skutków się nie dało.

nieraz ise wydaje ze jest ok.ale jak jej rano nie posmaruje to pozniej ma szorstkie.w lokciach ani kolanach nic nie ma.tzn raz miala-jak ja dziadek twarozkiem poczestowal bo sie zapomnial:crazy:
to miala w lokciach.po jakims czasie na te zmiany wlazl grzyb i dopiero pimafocort czy jakos tak pomoglo.
 
no walsnie wiem.dlatego jest na deicie,ale czasami to poprostu tak ma.bez niczego ma szorstkie-przy AZs moga byc same z siebie tak?u niej to wszytsko przez ta tarczyce no i wiiadomo-alergia to chorba cywilizacyjna
Tak naprawdę to czegoś takiego jak alergia to nie ma.Tak się mówi ogólnie ,bo tak wygodniej.
Prędzej to nietolerancja danego składnika pokarmowego lub wziewnego. Mój mały ma na kurz ,a tego nie wyeliminujesz:-(
Ja teraz zaczełam małemu i sobie gotować wg PP i naprawdę widzę różnicę już po 3 dniach.
Tego czego mały nie może jeśc normalnie zrobione przy pomocy PP mu obsolutnie nie szkodzi.Czyli to kwestia dostarczenia"alergenu " do organizmu.
Odpowiednio obrobiony staje się neutralny.
 
Tak naprawdę to czegoś takiego jak alergia to nie ma.Tak się mówi ogólnie ,bo tak wygodniej.
Prędzej to nietolerancja danego składnika pokarmowego lub wziewnego. Mój mały ma na kurz ,a tego nie wyeliminujesz:-(
Ja teraz zaczełam małemu i sobie gotować wg PP i naprawdę widzę różnicę już po 3 dniach.
Tego czego mały nie może jeśc normalnie zrobione przy pomocy PP mu obsolutnie nie szkodzi.Czyli to kwestia dostarczenia"alergenu " do organizmu.
Odpowiednio obrobiony staje się neutralny.

a co to PP?podaj blizej
 
nie o Klaudie bo cos mi gdzies switalo ale widac sie pomylilam:-)sorki
jezeli macie medlunek w Markach to tez odpada-bo jest program z PFRONu uczen na wsi
Klaudia też chodzi do integracyjnej klasy,ale po że ona po prostu pomaga tym dzieciom.Ja chciałam ,żeby tak chodziła.To jest dobre ,bo dziecko widzi,że nie tylko u nas w domu jest problem.
 
reklama
Gdzieś wyczytałam, że małym dzieciom można dać ryż do zabawy - żeby go przesypywały z jednego pojemnika do drugiego - ponoć dobrze działa na mięśnie dłoni no i dziś z Piotrusiem bawiliśmy się ryżem. :-) Zabawa była na całego, a ryż był wszędzie no i Piotruś nie tylko przesypywał, ale też rozsypywał na podłogę, a później zbierał po ziarenku, a na koniec razem ze mną zamiatał i był absolutnie zachwycony. Chyba z godzinę się tym ryżem bawiliśmy :-D
Kupiłam dziś farby do malowania palcami :-) Ciekawe co Piotrunio jutro stworzy :sorry2:
 
Do góry