reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam
Proszę o szybką odpowiedz czy badania FSH,LH ,estradiol,testosteron wykonyje się rano czy mogę po pracy?
z tego co szlyszlama to na czczo!

aaaaaaa....... wlasnie moj przylepek połknął ostentacyjnie moja skrpetke! w momencie gdy zobaczylam ze ma ja w gębie zamiast ja wypluc to ja paknął!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok: czemu psy to robia??
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny :-)

Cześć dziewczynki. właśniie M wyszedł do pracy :)) @ dalej nie ma :))) zaraz idę robić testa bo mam parcie na pęcherz :)))

Jaki wynik?? Bo pewnie wszyscy są ciekawi...

A jeśli chodzi o mnie, to zbaraniałam konkretnie... :baffled:dwa dni temu na pre-teście był piekny cień kreseczki w miejscu T, a dziś zrobiłam Quick-vue i nie ma nawet cienia... :wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
Nic juz nie rozumiem... Byłam zrobić dziś HCG, ale niewiem kiedy będą wyniki, mam jutro dzwonić. Pani w recepcji stwierdziła, że tak rzadko robią te badanie, że nie jest w stanie mi obiecac, ze jutro będą wyniki. Może za dwa, trzy dni...
 
Dlatego ze w moczu rannym jest wieksze sterzenie LHT..jesli dobrze pamietam..a potem w ciagu dnia juz mniejsze.Nigdy nie rob w ciagu dnia,,a jesli musisz to nie mozesz sikac 4 godziny:-)
To masz owulke..gratulacje:-)

...przy testach owulacyjnych właśnie pod wieczór wzrasta poziom hormonu luteinizującego (stąd zalecenie by testów owu nie robić rano, tylko np. późnym południem). To przy ciążowych rano jest więcej gonadotropiny kosmówkowej... :)

niunians
- jak wynik testu??? :-)

laris - a czy sprawdzałaś czy jest różnica w czułości tych dwóch testów? może to o to chodzi :) - edycja z 9:29: hm, chyba mają taką samą czułość... Ja Ci mogę tylko polecić cierpliwe czekanie na wyniki z laboratorium :D

W ogóle to się witam :-D... Bo na wątku (i na tym forum) jestem nowa...
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny :-)



Jaki wynik?? Bo pewnie wszyscy są ciekawi...

A jeśli chodzi o mnie, to zbaraniałam konkretnie... :baffled:dwa dni temu na pre-teście był piekny cień kreseczki w miejscu T, a dziś zrobiłam Quick-vue i nie ma nawet cienia... :wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
Nic juz nie rozumiem... Byłam zrobić dziś HCG, ale niewiem kiedy będą wyniki, mam jutro dzwonić. Pani w recepcji stwierdziła, że tak rzadko robią te badanie, że nie jest w stanie mi obiecac, ze jutro będą wyniki. Może za dwa, trzy dni...

Strasznie długo z tym wynikiem masz czekać! Może dzwoń tak co jakis czas, żeby sprawdzić czy juz jest? Albo kup taki sam test, jak wtedy, kiedy wyszedł cień cienia. "Cień cienia" - twoje hasło żyje jak widać :-)
...przy testach owulacyjnych właśnie pod wieczór wzrasta poziom hormonu luteinizującego (stąd zalecenie by testów owu nie robić rano, tylko np. późnym południem). To przy ciążowych rano jest więcej gonadotropiny kosmówkowej... :)

niunians
- jak wynik testu??? :-)

laris - a czy sprawdzałaś czy jest różnica w czułości tych dwóch testów? może to o to chodzi :) - edycja z 9:29: hm, chyba mają taką samą czułość... Ja Ci mogę tylko polecić cierpliwe czekanie na wyniki z laboratorium :D

W ogóle to się witam :-D... Bo na wątku (i na tym forum) jestem nowa...
Witamy, witamy....



Ja też się witam. Piękne macie te psiaki, co jeden to fajniejszy. Jedne lubią skarpetki , inne wspinaczkę ( to ten Kaprychy :-D) ale wszystkie są kochane. Mam kundelka, który zawsze coś zżerał jak musiał zostać w domu. Miał na koncie wykładzinę dywanową ( zeżarł około 20 m!), płyty cd, książki, 1 tabletkę nurofen, mój folik ( kilka sztuk) i całą puszkę mleczka słodzonego :-D:-D:-D. Teraz już mu przeszło na szczęście:tak:
 
Witam Was Babeczki
Dzisiaj nawet w miarę nadrobiłam to co naskrobałyście:-)
Ja dziś znowu mierzyłam tempkę i mam drugi dzień 36,9?? musze poczytać o tych temperaturkach trochę.

DOKŁADNIE :-) tylko jak narazie ten prezencik nie chce się pojawić, ale mam nadzieje, że wkrótce się pojawi :-)
Ewelaaa - trzymamy nadal kciuki:)


Cześć dziewczynki. właśniie M wyszedł do pracy :)) @ dalej nie ma :))) zaraz idę robić testa bo mam parcie na pęcherz :)))
Niunians!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy :happy::happy::happy::happy:
 
NIUNIANS !!!!!!!!!!!!! do jasnej choler... gdzies ty polazła robic ten test ???? dawaj ten wyniki! mnie juz naprawde kciuki bolą!:-p :wściekła/y:
 
Witam dziewczyny :-)



Jaki wynik?? Bo pewnie wszyscy są ciekawi...

A jeśli chodzi o mnie, to zbaraniałam konkretnie... :baffled:dwa dni temu na pre-teście był piekny cień kreseczki w miejscu T, a dziś zrobiłam Quick-vue i nie ma nawet cienia... :wściekła/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
Nic juz nie rozumiem... Byłam zrobić dziś HCG, ale niewiem kiedy będą wyniki, mam jutro dzwonić. Pani w recepcji stwierdziła, że tak rzadko robią te badanie, że nie jest w stanie mi obiecac, ze jutro będą wyniki. Może za dwa, trzy dni...

Poczekaj jeszcze te 2 dni do terminu @ bo z testami tu roznie i dziewczyny Ci napisza...ze niejednej juz to wyszly II kreski a potem znikaly badz II kreski a przyszla @ (ciaza biochemiczna) badz mialy torbiele czy inne zaklocenia, dlatego powinno sie robic w dniu @ badz po bo potem taki stres :-) Trzymam oczywiscie kciuki by byla to fasola, ja takze robilam 5 dni przed @ i mialam niezlego stresa przez te 5 dni bo tez ciez i potem jazda czy przyjdzie @ czy nie bo szanse niestety 50/50 wg mojego gina i tylko na mnie nakrzyczal ze tak wczesnie zrobilam bo mogla to byc biochemiczna i tylko przezyla bym stres ze stracilam fasole itp a organizm sam odrzuca, poczekaj i powtorz test:-) Kaprycha miala podobnie i miala II krechy a potem plamienia i I i pewnie u niej za niski progesteron, bo czesto jest fasolka ale progesteron za niski na podtrzymanie ciazy i ona obumiera czego nie zycze :-):-):-):-) to z moich doswiadczen...
A co do czulosci testow to tez fakt moze byl mniej czuly, sprobuj za 2 dni inny czulszy
 
reklama
Witam się lachony
Nawet nie mam siły nadrabiać tego co walnełyście przez ostatnie 2 dni. Wpadłam na chwilę się przywitać i zaraz lece dalej.
Wziełam wczoraj szczepionkę na żółtaczkę i zaległam. Praktycznie przespałam cały dzień, łapa bolała nawet nie mogłam się na boku położyć, jeszcze dzisiaj ją czuję. Ogólnie szczepionka łagodnie nie weszła.
 
Do góry