reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
czesc kobitki, jestem tak chora ze szok, niemogę ruszyc szyją, gardło mnie boli, smary męczą i kręgosłup:baffled: chyba mnie zawiało jak myłam okna:wściekła/y:
Natka duzo duzo,duzo zdrowka

a mi weekacd przelecial szybko
niezapowiedziana kuzynka z chlopakiem w pt i na obiedz w niedz bylo fajnie
w sobote malutkie porzadki i spacerek dlugi
no i w niedz szukanie noclegu na wakcje meczace
ale juz mam zaklepane,wysylam zaliczne chybz jutro i hip hip wakacje super
tylko musze jeszcze jeszcze poczekac do lipca
ale mam nadzieje,ze szybko zleci
 
witam wieczorem.
Natka duzo zdrowka

Aga do lipca szybciutko zleci.

a ja mam juz dosyc szukania psa, normalnie wsyztko jest tylko nie to czego szukam...
 
czesc babeczki
kolejny dzionek mona odhaczyc:tak: ide zaraz chyba do wyrka bo ze zmiany czasu to mam jedynie dłuzsze zabawy z matem:sorry2: bo wstajemy godzine wczesniej a zamiast isc spac o 19 to zasypia o 20 i nawet zamchanie go przed snem nie dziala - On ma chyba system KERS z F1 i w ten sposób ma pawera dodatkowego:dry:

agutka - lody robisz:szok: a jak?
natka zdrówka:tak:
aga i gdzie się wybierasz nad to morze?
basia - rozumiem ze dzieciaki do skoły zaspały -a mocno? znaczy się ile?
marta - jak badania?
majus jak postępy w remonciku?

ide myju myju:confused:
 
Marta,właśnie,Ty pisz,jak badania!
A słyszałaś,że w naszych Falubazach baba będzie jeździć? :-p Następna będzie Zuzia - zobaczysz! :-D :tak: :-p :-D

Hana,G. mi podał przepis. :cool2: A ja taki sam znalazłam w netku,o tutaj:

Przepis na lody - Kulinaria - Forum - PoloniaInfo


Ola,powodzonka w szukaniu! My też jesteśmy na etapie poszukiwawczym czegoś,HuH... Zobaczymy,czy Nam się uda. ;-)
 
hejoł:-)

majus remoncik super sprawa, na wiosne nawet male zmiany to wiecej energii:tak:;-)jak wyszlo??

natka zdrowka, wspolczuje, musisz sie nafaszerowac lekami i porzadnie wylezec, ja jeszcze nie mylam okien a juz sie boje;-)

agutka no to niezle:szok::szok: musze poczytac bo nic nie wiem o zadnej babce u was:-)a Zuzol to bankowo na motorze zasiadzie, nie dosc ze straszna samochodziara to jeszcze w rowerach zakochana:-p:-D:-D
a jak tak sie stanie to zdradze swoje barwy i zostane jej kibicką:cool2:

hana a nam ta zmiana pasuje bo Niko byl strasznie rozbity zmiana godziny tutaj a teraz mamy znow czas jak w pl:-D

a u nas lipa, przez zmiane przychodni zalatwilismy tylko rejestracje bo zgubilam stara karte i mamy czekac do 7 dni na nowa:wściekła/y::wściekła/y:
no ale jutro chce uderzyc jeszcze do starej klinici i sprobowac tam bo w sumie to tylko potrzebuje skierowanie dalej...
takze nic jeszcze nie wiemy i do tego maly zaczal mi coraz bardziej kaszlec:dry:
daje mu stodal i nasmarowalam go pantexem po kapieli, mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozkreci...
 
aga i gdzie się wybierasz nad to morze?
basia - rozumiem ze dzieciaki do skoły zaspały -a mocno? znaczy się ile?

Aga zapomniała napisać że wybieramy się razem nad to morze :tak:
do Karwii

jeśli chodzi o zaspanie to obudziłam się , patrzę na zagarek a tam 7.45
Paulina do szkoły na 7.30 miała a do żłobka jeździmy z sąsiadką o 7.50
obudziłam Kacpra co z tym przedszkolem czy idziemy no i chciał i w 2 min byliśmy gotowi , sąsiadkę na schodach złapałam żeby poczekała bo zaspaliśmy :-D

NATKA zdrówka :happy2:

MARTUCHA i wam zdrówka w takim razie :tak:

AGUTKA lody mniam :cool2:

TAFOJKA hop hop
 
reklama
Do góry