reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

reklama
ja też nie mogę na tą lalkę patrzeć.. Jak otworzyłam stronę to wygląda dla mnie jak martwe dziecko:szok::szok::szok: a może ze mną coś nie tak
 
Post - wszystko z Tobą w porządku - po prostu te lale są robione jako odzwierciedlenie malutkich, nowonarodzonych dzieci odwzorowując każdy szczegół. Podobno matkom, które straciły malutkie dzieci coś takiego ma pomóc. Kiedys czytałam że kobiety kupują takie lalki, wożą je w wózkach, karmią itp..:szok: dla mnie to dziwne, ale to moje osobiste odczucie.
 
Post - wszystko z Tobą w porządku - po prostu te lale są robione jako odzwierciedlenie malutkich, nowonarodzonych dzieci odwzorowując każdy szczegół. Podobno matkom, które straciły malutkie dzieci coś takiego ma pomóc. Kiedys czytałam że kobiety kupują takie lalki, wożą je w wózkach, karmią itp..:szok: dla mnie to dziwne, ale to moje osobiste odczucie.

Tyle, że na Allegro sprzedają je jako zabawki dla dzieci i gdzieś czytałam z kolei że to podobno jeden z hiciorów wśród prezentów dla kilkulatek:szok:

Pabla, fajne te drewniane co wklejałaś, nie wiesz, czy gdzieś na żywo można je obejrzec?
 
Surv, tych akurat co wklejała Pabla nie widziałam na żywo, ale inne zabawki Boikido i są super zrobione i piękne kolorystycznie i estatycznie:tak:
 
Surv - dziewczyna, która prowadzi ten sklep jest z Wrocławia właśnie, nie ma sklepu stacjonarnego ale napisała mi że jak coś to można do niej podejść na ul. szybowcową, tylko żebym wczesniej jej napisała jakie zabawki bym chciała obejrzeć to przyniesie z magazynu.
więc jakby co to daj znać jakbyś chciała do niej podejść i zobacz jakie zabawki Cię interesują na stronie sklepu, daj mi znać to ona je przygotuje. Przy okazji luknęłabyś na moje typy:-)
 
ja dzisiaj będę w ikei to oblukam co i jak

myślę że taki bujaczek to też fajna sprawa
IKEA | Zabawa | Zabawki | EKORRE | Łoś na biegunach

a tu wersja ekonomiczna
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | RUSIG | Bujak

no i klocuszki też fajne mają
IKEA | Zabawa | Zabawki | MULA | Klocki z wózkiem, 26 szt
i wózeczek
IKEA | Zabawa | Zabawki | EKORRE | Wózek dziecięcy

a dla siebie
IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Komplet do kawy/ herbaty, 10 szt.
IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Łóżko dla lalki/ zestaw pościeli
:) to tęsknota za dzieciństwem i czasem kiedy o takich zabawkach to się marzyło tylko:-)

ja generalnie jestem zakochana w pomysłowości Ikei:-):-):-) więc może tam coś kupimy
się zobaczy:tak:
 
reklama
ja dzisiaj będę w ikei to oblukam co i jak

myślę że taki bujaczek to też fajna sprawa
IKEA | Zabawa | Zabawki | EKORRE | Łoś na biegunach

a tu wersja ekonomiczna
IKEA | Zabawa | Meble do zabawy | RUSIG | Bujak

no i klocuszki też fajne mają
IKEA | Zabawa | Zabawki | MULA | Klocki z wózkiem, 26 szt
i wózeczek
IKEA | Zabawa | Zabawki | EKORRE | Wózek dziecięcy

a dla siebie
IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Komplet do kawy/ herbaty, 10 szt.
IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Łóżko dla lalki/ zestaw pościeli
:) to tęsknota za dzieciństwem i czasem kiedy o takich zabawkach to się marzyło tylko:-)

ja generalnie jestem zakochana w pomysłowości Ikei:-):-):-) więc może tam coś kupimy
się zobaczy:tak:

Ja tez kocham pomysly Ikei:tak:

a mnie ta lalka sie podoba i to bardzo, wyglada jak prawdziwy dzieciaczek, moj Szymon przynjamniej tak wygladal;-)tylko te wloski z moheru mnie rozsmieszyly:-Dwiadomo z czym moher sie kojarzy:-D:-D
ja jednak jezdika nie bede tutaj kupowala bo nie mam jak go zabrac do Polski wiec kupimy cos na allegro. macie jakies fajne typy? chcailabym z jakismis swiatelkami i wogole to to mojego Malego najbardziej kreci;-)te co Pabla prezentowala bardzo mis ie podobaja ale mysle ze Szymonowi chyba mniej bo on jak kazdy chlop lubi bajery:-D
 
Do góry