reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dzis na obiad:)

reklama
A ja dzis posmazylam mielone wieprzowe miesko z cebulka,przyprawilam, dodalam troche ugotowanego ryzu i nadzialam tym wydrazone papryki(mozna tez duze ziemniaki),zalalam sosem pomidorowym(bulion,smietanka,przecier pomidorowy,przyprawy,maka) i do piekarnika na 20 minutek.Pycha!
 
salatka z pora...
por 2 szt nawet (przeciac wzdłuz i pokroic - sparzyc) jajka , jabłko, kukurydze lub groszek wedle uznania(ja dodaje i to i to) doprawic do spamu i wymieszac z odrobina majonezu- nasz Winiary najlepiej :tak: dla nas pychotka.No i por sie nie odbija , bo sparzona:sorry2: Jabłka i jajka zetrzec na tartce z tymi duzymi oczkami.
Uwielbiam te salatke, nie wiedzialam ze sie poora parzy. :szok: I mowisz ze sie wtedy nie odbija?Bo tak normalnie to koszmar..Ja dodje jajko jeszcze.
Ja polecam SALATKE GYROS Z KURCZAKA
1 Dwie piersi z kurczaka pokroic w kostke i obsmarzyc w przyprawie gyros
2 Por
3 Majonez, ketchup
4 Ogorek kiszony, 3-4 sztuki
5 kukurydza
6 Kapusta pekinska

I to wszystko ukladac warstwami : piers, ogorek pokrojony w kostke, ketchup, kukurydze, majonez i kapuste pekinska- drobno posiekana

Mniam;-)

Wlasnie robilam ja kilka dni temu mniaaaaaaam.

A u mnie dzis piers z grila, marchewka z czosnkiem i mlode ziemniaczki.Na deserek lody wlasnej roboty mniaaam.
 
reklama
Dziewczyny umiecie jakies kluseczki czy nie wiem co ale z gotowanych ziemniakow robic?
Czesto zostaja a ja tylko pierogi umie, ale taka leniwa jestem...moze cos prostszego?
 
Do góry