reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witaj a jak lepiej juz po wyjeździe M a gdzie on pojechał i na ile:confused:
Do Anglii:tak:A na ile to jeszcze nie wiem:no:Ale najwyzej na dwa lata
A Twoj ile czasu juz siedzi za granica i ile jeszcze tam posiedzi:confused:
Juz jest troche lepiej chociaz wieczory sa fatalne:no::no:

cześć dziewczyny, znowu mam zaległości ale już się tłumaczę: w niedzielę Mika miała zatrucie pokarmowe i cały dzień wymiotowała, nie miałam już siły na bb zwłaszcza, że mieliśmy gości na obiedzie więc totalne urwanie głowy:baffled::baffled::baffled::baffled:
wczoraj jeszcze Misia siedziała w domu bo była strasznie słaba i przyjechała do niej moja mama a jak wieczorej ją m odwoził do domu moim samochodem to miał wypadek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczęście nic nikomu sie nie stało ale ja na tej swojej wsi bez samochodu jak bez ręki, dojazd do mamy żeby przywieźć Misię zajmuje mi godzinę a potem jeszcze muszę się dostać do pracy a to jest po drugiej stronie miasta:szok::szok::szok::szok::szok:masakra normalnie, do tego mamy mandat za wczoraj 300 zł:szok::szok::szok::szok:do zapłacenia w ciągu 7 dni i remont samochodu a kasy 0:-:)-:)-:)-:)-(już nie wiem co mam robić:no:
Oj to sie narobiło:no:Dobrze ze nic Im sie nie stalo:tak::tak::tak:

My juz po obiadku a mlody polozyl sie na narozniku w salonie i spi:szok::szok::szok:Dziewczynki wolaja picie wiec zmykam Im zrobic

AGNES
Moja tesciowa juz miala usuwane chyba z 4 pieprzyki i wszystko jest dobrze:tak::tak::tak:
Tez szczepila sie na zoltaczke ale nie wiem ile placiła:no:
 
a ja ma chiwile czasu to wpadnlam napisac
Bylsymy w tym parkuy i wroiclysmy na 13:30 do domku szybciutko zrobilam obiadek to kolezanka z corka zajadly z nami.Mala sama chciala zjesc u cioci wiec wzielam je do siebie :))
Potem dziewczyny sie bawily do 15:15 po czym polozylam Laure na drzemke.Posprzatalam nawet podlogi umylam i czekam az wstanie bo trzeba na zakupki podskoczyc a potem na plac zabaw zapewne:tak:

Myszunia fajne ze wpadlas :-D:-Ddoslownie i niedoslownie:-D Fajna data 18 luty:tak:
Medeuska powodzenia w zakupie
Dwoikla nie zalamuj sie przyzwyczaisz sie a jak Twoj wroci to zacznie Ci przeszkadzac bo bedziesz przyzwyczajona do jego nieobecnosci:-D:-DNajgorsze sa poczatki:baffled:
Anabuba oby stoperan zadzialal.Te zatrucia pokarmowe to gowniana sprawa:-D:-D
Agunia ja bez auta to jak bez nogi Rozleniwilam sie i teraz wszedzie autkiem wiec wspolczuje.Najwazniejsze ze wszyscy zyja a auto to tylko blacha

hmmm cos zapomnialam:confused:
 
Wpadam z wizytą.
Przelotnie,ale o Was pamiętam.
Z tego co zauważyłam
Myszunie trzymaj się kochana.
Ja też miałam kawowstręt w ciąży.
Od tamtej pory jej nie piję.
Mineło już 13 lat.

Nie prawda,że ktoś coś za to zapłaci.
W tej chwili to już typowy łańcuszek.
Ta dziewczynka jest już dawno w domku i dochodzi ładnie do zdrowia.
To info krąży już drugi rok.
Dajcie sobie spokój.:-)
Pozdrawiam wszystkie Was i uciekam.
Te masaże małego mnie wykończą psychicznie i fizycznie.
Mam totalnego doła.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Życzę Wam miłego dnia.
 
Do Anglii:tak:A na ile to jeszcze nie wiem:no:Ale najwyzej na dwa lata
A Twoj ile czasu juz siedzi za granica i ile jeszcze tam posiedzi:confused:
Juz jest troche lepiej chociaz wieczory sa fatalne:no::no:


Oj to sie narobiło:no:Dobrze ze nic Im sie nie stalo:tak::tak::tak:

My juz po obiadku a mlody polozyl sie na narozniku w salonie i spi:szok::szok::szok:Dziewczynki wolaja picie wiec zmykam Im zrobic

AGNES
Moja tesciowa juz miala usuwane chyba z 4 pieprzyki i wszystko jest dobrze:tak::tak::tak:
Tez szczepila sie na zoltaczke ale nie wiem ile placiła:no:
Dowikla mój jest za granica już rok i 4 miesiące ale przyjeżdza co kilka miesiecy no a ile tam bedzie nie wiem dokąd bedzie robota umowe ma do marca 2010 a twój bedzie przyjeżdzał czy całe 2 lata tam bedzie wiem co czujesz sama przez to przechodziłam ale bedzie dobrze przyzwyczaisz sie wiem to z własnego doswiadczenia
 
Normalnie Wiktoria, Dowikla jak wdowki:-D
AS a Ty skad masz takie info o tej dziewczynce:confused:
Madziulanatasza a Ty co podczytujesz :-p

Laura jeszcze spi ale czas ja obudzic ide rolete podniesc:-)
Wpadne wieczorkiem
 
A to obiecane fotki moich szaleństw wózkowych :-D

Anika w swoim nowym foteliku
p1120580.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

i Helenka w foteliku :-D:-D:-D

p1120579.jpg

By lola_lu, shot with DMC-FX07 at 2009-07-07

A z wózka jestem mega zadowolona :tak: Przekładana rączka, duuuzy kosz na zakupy, podesty dla Heli. Dodatkowa tacka i uchwyt na kubek, a do tego jest lekki :tak:

By lola_lu at 2009-07-07

To tyle jeśli chodzi o moją manię:-D:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry