reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
2
Miasto
poznan
Witam.mam chłopaka ale jeszcze niewspółżyjemy bez zabezpieczeń bo jednak troche strach przed ciążą,Chciałam sie od Was dziewczyny dowiedziec jak to jest gdy wasz mąż/chłopak kończy w Was,bez żadnych prezerwatyw?przyjemne to jest gdy nasienie wpływa do pochwy?i czy szybko wypływa to?może koleżanki które starają się zajśc w ciąze sie wypowiedzą.pozdrawiam
 
reklama
My mamy to szczęście, że oboje dostajemy orgazmu w tym samym momencie, więc... jest bosko. Gorzej gdy nie używaliśmy żadnych zabezpieczeń (oprócz refleksu...) i wtedy ja nie dochodziłam.
Nie czułam jak nasienie wpływa do środka, antomiast badzo szybko wycieka.
 
Witam.mam chłopaka ale jeszcze niewspółżyjemy bez zabezpieczeń bo jednak troche strach przed ciążą,Chciałam sie od Was dziewczyny dowiedziec jak to jest gdy wasz mąż/chłopak kończy w Was,bez żadnych prezerwatyw?przyjemne to jest gdy nasienie wpływa do pochwy?i czy szybko wypływa to?może koleżanki które starają się zajśc w ciąze sie wypowiedzą.pozdrawiam

w zyciu tak kretynskiego pytania nie slyszalam:eek:
ile ty masz lat dziewczynko??? 10?
 
mamaboo no chyba zartujesz :D chociaz ostatnio uslyszalam od kolezanki ze ona zna dziewczyne ktora o ciazy dowiedziala sie niedlugo przed rozwiazaniem i nei wiedziala ze jest w ciazy! :p jakim to trzeba byc idiota to ja nie wiem...w glowie mi sie to nie miesci....
 
Mamie mojej teściowej w wieku 50 lat zatrzymała się @.
Lekarze byli pewni, że to menopauza.
Dopiero na samym końcu przeprowadzili badania ginekologiczne i okazał się, że jest w 7 miesiącu ciąży:szok::szok:.....moja teściowa ma sporo młodszego brata
Ale to było 30 lat temu:rofl2:
 
mamaboo no chyba zartujesz :D chociaz ostatnio uslyszalam od kolezanki ze ona zna dziewczyne ktora o ciazy dowiedziala sie niedlugo przed rozwiazaniem i nei wiedziala ze jest w ciazy! :p jakim to trzeba byc idiota to ja nie wiem...w glowie mi sie to nie miesci....

Niestety nie żartuję...
Na dodatek to moja siostra. Zadała mi to pytanie jak miałam 18 lat, tj. "Gdzie ty wkładasz tampona?". Ona miała wtedy 29 lat i 3 dzieci...
Chciałam odpowiedzieć, ze do d... :-D
 
sama znamdziewczyne ktora dowiedziala sie ze jest w ciazy na koniec 6msc nie wiem nie umiem sobie tego wyobrazic jak mozna przegapic ruchy dziecka.
co do glownego pytania nie wiem nie mam porownania
 
reklama
Do góry