reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
u mnie najgorszym problemem jest to ze ja po prostu lubię gotować i lubię JEŚĆ:crazy:
Ja tez uwielbiam gotowac ale mam wrazenie ze w restauracjach lepiej gotuja niz ja tzn mam niezla konkurencje bo moj to caly czas w delegacjach i wluczy sie po hotelach i potem mi gada glupoty ale ja sie tym wogole nie przejmuje i juz :rofl2:
 
a możesz mi jakiś polecić??

My glownie durexa;-) masz chyba kilka kolorow zielony to mietowy tego nie uzywam:sorry2: czerwony rozgrzewajacy i jest ok:tak: jest jeszcze fioletowy i niebieski ale ich jeszcze nie testowalam:-D

Robale ja mieszkam w panstwie obok NL jezeli chcesz mozesz przyjechac do mnie nie jest daleko i pojde z Toba do ginka nie musisz znac jezyka ja bede mowila za Ciebie, nie wiem tylko dokladnie jak jest z Waszym ubezpieczeniem ale powinno byc ok bo moj brat pracuje w NL tam ma ubezpieczenie a do doktora chodzi tu:tak:
 
ciebie po prostu nie miżna NIEZAUWAŻY:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
no ja myslę ;-):-D
a co do żelu to na takim Durexie 2 w 1 który kupiliśmy (do masażu i nawilżający jednocześnie) jest napisane, że może wpływać na plemniki... Wiem, że staraczki używają innego, takiego który pomaga plemnikom w dotarciu do celu, ale nie pami.ętam nazwy... :tak:
 
emilchen oczywiscie, ze zauważyłam:) Musiałam tylko napisać co mi na wątrobie leży...
pewnie teraz Robale sie na mnie obrazi ale naprawdę piszę to dla jej dobra...
Ja uciekam po męża. Musimy jakieś małe zakupy zrobić:)
Robale nie gniewaj sie na mnie. ja poprostu musialam Ci to napisać. Zrobisz jak chcesz... Modlę się za Ciebie:) Oby wszystko było ok.
 
reklama
Do góry