reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A ja wcale więcej nie jem niż przed ciążą, może więcej owoców, mięsa staram się jeść, ale poza tym tak samo jak wcześniej, więc wydaje mi się, że po porodzie ta waga zejdzie szybko. Lekarka tez nic nie mówi, że za szybko tyję, więc chyba jest ok :-) ale w sumie z ciekawości zapytam ją na następnej wizycie.
Każdy tyje inaczej, więc pewnie jest dobrze i u ciebie;-) Ja jem więcej niż przed ciążą - owoce ciągle podjadam, kolację to nawet i o 23 jak głodna jestem i generalnie ciągle na coś mam ochotę żeby zjeść, ale pilnuje się, żeby tuczących rzeczy nie jeść, bo od owoców się chyba tyle nie utyje:-D
 
reklama
miłej zabawy:-)ale powiem że ty jesteś udana:-Dja to pewnie już bym miała jakąś kreacje kupiona:rofl2:
To dlatego, że to irolskie wesele, a one z reguły są beznadziejne;-)

Hej dziewczynki!

Ja dziś od rana byłam u mojej ginki prowadzącej ciąże i dostałam skierowanie do szpitala na założenie pesara. Już się popłakałam z tego wszystkiego (za dużo emocji i się przejęlam), najpierw muszą jeszcze mi wyniki wymazu z szyjki przyjść i zapisała mnie na oddział na 18 września, a do tego czasu mam tylko leżeć i zakaz wszystkiego. Najważniejsze, że dzidzia zdrowa jak rybka i ślicznie rośnie i bryka - tylko moje rozwarcie za duże i się ginka boi, że się rozerwie ujście i wtedy będzie problem. Szyjka ma 3 cm, więc pesar jest profilaktycznie, żeby się już nic nie działo dalej ani z szyjka, ani z rozwarciem.. Mąż się śmieje, że on całe życie marzył o takim zwolnieniu, żeby mieć zakaz robienia wszystkiego oprócz leżenia i wylegiwania, a ja płacze:eek:

Nadineczka - powodzenia na badaniu:)
Nic się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:
 
W najnowszym M jak mama przeczytałam właśnie artykuł o kobiecie która urodziła dziecko w 25 tygodniu ciąży - dokładnie 24 tygodnie i 6 dni. Dziewczynka przeżyła. Jak się urodziła ważyła 850 gram - szok jak malutka.


:szok:ojejku tak żal maleństwa aby było zdrowe :tak:


Hej dziewczynki!

Ja dziś od rana byłam u mojej ginki prowadzącej ciąże i dostałam skierowanie do szpitala na założenie pesara. Już się popłakałam z tego wszystkiego (za dużo emocji i się przejęlam), najpierw muszą jeszcze mi wyniki wymazu z szyjki przyjść i zapisała mnie na oddział na 18 września, a do tego czasu mam tylko leżeć i zakaz wszystkiego. Najważniejsze, że dzidzia zdrowa jak rybka i ślicznie rośnie i bryka - tylko moje rozwarcie za duże i się ginka boi, że się rozerwie ujście i wtedy będzie problem. Szyjka ma 3 cm, więc pesar jest profilaktycznie, żeby się już nic nie działo dalej ani z szyjka, ani z rozwarciem.. Mąż się śmieje, że on całe życie marzył o takim zwolnieniu, żeby mieć zakaz robienia wszystkiego oprócz leżenia i wylegiwania, a ja płacze:eek:


nie dziwie ci się ja takze bym sie przestraszyłaale będzie dobrze uwierz:tak:u mnie to nie wiem jakto by było bo mam małego synka i leżenie w szpitalu odpada a w domu także przy nim by się za bardzo nie dało i normalnie modle się aby wszystko było dobrze:sorry:


Witam jestem nową użytkowniczką:) Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamusie.:-)


witam i GRATULACJE:-)


:-)
Hej! Właśnie wróciłam od lekarza i tez rozmawialiśmy o nacinaniu krocza, byłam wcześniej przeciwna (bazowałam na opini koleżanki) a wyjaśnił mi to w podobny, logiczny sposób. Pogadaliśmy o szpitalu na Inflanckiej (mój lekarz tam pracuje) i nie będę kombinować i zawracać sobie głowy szukaniem innego szpitala, tylko pójdę ta gdzie jest mój lekarz. Wybiore się tylko zwiedzić porodówkę.
A co do spraw związanych ze zdrowiem to wszytsko w jak najlepszym porządku:-) muszę tylko jeść suszone żurawiny bo ph moczu mam trochę za wysokie, i powinnam zacząć brać metafolin bo jestem blisko dolnej granicy normy poziomu hemoglobiny.
Po omówieniu wyników miałam badanie szyjjki i chwilę słuchaliśmy jak Stasiowi bije serduszko - chyba nie do końca podobało mu się że go podsłu****emy bo boksował centralnie w głowicę detektora :-):-):-)


super wieści:-)bo zdrowie najważniejsze:tak:
 
Agagsm, domyślam się co czujesz, jak ja sie dowiedziałam, że idę do szpitala to wpadłam w taki płacz, że mój M nie wiedział o co chodzi. Najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe, my mamy wszystko przejdziemy przecież :-)

Paulinaa, witam nową stycznióweczkę :-)

Lilka, ja też już nie zastanawiam się nad innym szpitalem, położne mnie wczoraj przekonały, że wybieram się do dobrego, no i najważniejsze, że jest blisko domu (jakieś 100m).
A synuś chyba jakiś wojskowy Ci się szykuje, albo bokser :-D
 
Witaj Paulina, jak się czujesz ?? Mam nadzieję, że nieprzyjemnych dolegliwości nie masz
Pozdrawiam

Witaj:) Czuję się bardzo dobrze. Wszystko w jak najlepszym porządku. Dzidziuś po badaniu genetycznym zdrowy rozwija sie prawidłowo.Żadnych dolegliwości na szczęscie nie mam:-) Wreszcie jestem szczęśliwa i zarazem spokojna, ponieważ to moja druga ciążą pierwsza zakończyła sie samoistnym poronieniem zaraz w 9 tyg. ciąży:-( To badanie było dla mnie najwazniejsze by troszeczke mnie uspokoic po tym co przeszłam w zeszłym roku.Ale najważniejsze że jest wszystko OK.Będziemy miec synka. Pozdrawiam:-)
 
dzwonilam do szpitala w ktorym zamierzam rodzic i wiecie co zaczynam rozwazac opcje porodu w wodzie podobno jest rewelacyjnie woda lagodzi bol masuje i relaksuje...narazie to koszt 300zl ale do stycznia powinien on staniec tak babka ze szpitala mowila.a co wy o tym sadzicie?
 
dzwonilam do szpitala w ktorym zamierzam rodzic i wiecie co zaczynam rozwazac opcje porodu w wodzie podobno jest rewelacyjnie woda lagodzi bol masuje i relaksuje...narazie to koszt 300zl ale do stycznia powinien on staniec tak babka ze szpitala mowila.a co wy o tym sadzicie?
uważam ze to super opcja - tez tak bym chciala, bede rodzic w szpitalu w ktorym niestety nie jest to mozliwe. nawet sie nie zastanawiaj
 
reklama
Do góry