reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
dzieciakom powinno się podobać, ja cały czas się kręciłam i nie za bardzo wtedy się czułam. Mężowi się podobało :))) Dziś chcę na coś sie wybrać, ale nic nie ma ciekawego... :(

widzę, ze to strategia - chodzicie do kina póki możecie :-):-) Ja mialam taki czas w życiu, że teściowa przyjechałą do nas na 4 miesiące opiekowac się synkiem :szok: i wtedy chodziliśmy do kina na wszystko :-)
 
widzę, ze to strategia - chodzicie do kina póki możecie :-):-) Ja mialam taki czas w życiu, że teściowa przyjechałą do nas na 4 miesiące opiekowac się synkiem :szok: i wtedy chodziliśmy do kina na wszystko :-)
My po prostu jesteśmy kinomaniakami, uwielbiamy kino!!! Będzie nam tego brakowało :))) Pewnie jak rodzice będą przyjeżdzać do nas (bo i moi i teście mieszkają w Radomiu) to będziemy w ten sposób wykorzystywac ich przyjazd :)))) ale teraz na prawdę jakieś kiepskie filmy lecą...
 
My po prostu jesteśmy kinomaniakami, uwielbiamy kino!!! Będzie nam tego brakowało :))) Pewnie jak rodzice będą przyjeżdzać do nas (bo i moi i teście mieszkają w Radomiu) to będziemy w ten sposób wykorzystywac ich przyjazd :)))) ale teraz na prawdę jakieś kiepskie filmy lecą...

i jakoś mało ich... My zwykle chodziliśmy do Janek, jak jeszze tam nie było Cinema City tlko Ster Century :happy: tak dużo chodziliśmy, że wygraliśmy w konkursie coca coli i hondy Quada Honda :-D:-D to było 8 lat temu :-)
 
Patewka - pada.... az słysze, jak te Twoje grzyby na jutro rosną :-D

U mnie nie padalo - ale mam nadzieje ze u znajomych mokro ;-) Maslaki rosną koło nich, pod lasem, zawsze we wrzesniu sie na nie wybieramy. Potem grzybki marynuje :-)

I ja uwielbiam kino, ale od urodzenia Julci tylko filmy z tv nagrywam i wieczorem ogladam. Dobrzez, ze "n" nie mam, bo stale kupowalabym coś on-line :rofl2: Nawet myslałam o tych dedykowanych seansach w multikinie baby-mama, ale boje się ze Julcia coś od ludzi złapie i tylko problem bede miec...
 
Jagoda, trzymaj się! Na szczęście to już 35 tc.
Iza, Dziubasek.. Co to premia?? Jaka premia?? Powieki na zapałki i do roboty, na tydzień przed zakończeniem zwolnienia.
Mi weekend zaplanował się sam:) Zajęcia sportowe.. ale moja kondycja już nie ta:baffled:
Grzybki rosną na naszej działce.. a najdalej po przeciwnej stronie dróżki dojazdowej.. Nie byłam ani razu:-)
Kiedy byłam ostatnio w kinie nie pamiętam.. kiedy w ogóle jakiś film oglądałam też nie pamiętam:baffled: Muszę w miesiąc nadrobić, później w ogóle bez szans..
 
I po weekendzie. Nie padało więc właściwie grzybów nie ma, a te co są to stare i w większości robaczywe :crazy: Zamarynowałam cały 1 słoik :-p Do tego moje towarzystw nie nauczone czyścić i przebierać grzyby w lesie wiec roboty miałam sporo. Miło było i sportowo: grillowanie, koszykówka, grzyby...

A jak u was minął weekend :-)?
 
I po weekendzie. Nie padało więc właściwie grzybów nie ma, a te co są to stare i w większości robaczywe :crazy: ?

no u mnie padało rano w sobotę... ale na grzybach się nie znam a w lesie głównie widzę mrówki i pajęczyny :-)
w weekend pojechałam ostatni raz przed porodem w rodzinne strony do Lublina. Brzuszek jednak mi przeszkadza w podróżach.. nie wiem, jak jak sie mogłam sama ostatnio połowę drogi wieźć do porodu ;-)
 
reklama
dziubasek - odpowiadam na Twoje pytanie z wątku obok :tak: :

Jagoda wciąż w dwupaku, na lekach, ale dzidziuś już waży 2700, zaraz będzie miała skończone 36 tc, lekarze zaczynają coś mówić o zakończeniu ciąży.

No w sumie jest nienajgorzej !! Trzymam mocno kciuki!! Musi być dobrze :tak:
 
Do góry