reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Troszeczkę rozrywki :D

reklama
Co to jest ciążą? Dzieci wiedzą lepiej :) - przed wysłuchaniem proszę poćwiczyć mięśnie Kegla :)


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=j4tjlb77NFg&feature=related"]YouTube - Co to jest ciaza?Dzieci wiedza lepiej [www.videoshock.pl][/ame]

Kto nosi bliźniaki niech podejrzy co porabiają;

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VqVAFh3Sx9U"]YouTube - Rozmowy bobasów w brzuchu matki[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić.
- Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał.
- Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego.
- Czy to twój chłopak? - kontynuował.
- Nie, coś ty - odpowiedziała.
- Czy to twój ojciec lub brat? - pytał.
- Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho.
- A więc kto to jest? - nalegał.
- To ja przed zabiegiem chirurgicznym.
 
Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić.
- Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał.
- Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego.
- Czy to twój chłopak? - kontynuował.
- Nie, coś ty - odpowiedziała.
- Czy to twój ojciec lub brat? - pytał.
- Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho.
- A więc kto to jest? - nalegał.
- To ja przed zabiegiem chirurgicznym.








 
Bliźniaki z filmiku są super:-D

A oto jak zatrzymać przy sobie faceta: Wiedz jak przygotować drinka doskonałego!

1. Pięć minut przed podaniem włóż piwo do zamrażalnika – wyjmując je owinie cię fala chłodu , co uwypukli twoje brodawki…

2. Otwierając piwo nie ochlap się! – wiesz jak trudno sprać plamy z satynowego gorsetu…

3. Nie pędź, by oddać mu lodowatą butelkę – bieg w piętnastocentymetrowych szpilkach jest niebezpieczny i pozbawiony wdzięku…

4. Gdy już dotrzesz do kanapy leniwca, nie zapomnij pochylić się głęboko, by miał okazję podziwiać całą twoją prezentację…



Piwo podane w tej formie z pewnością zatrzyma go w domu!
 
Lecą samolotem Polak, Rusek, Niemiec i Chińczyk.
Lecą nad Chinami, Chińczyk mówi:
- My mamy tyle tego ryżu, że wykarmimy cały naród i jeszcze zostanie.
Przelatują nad Rosją. Rusek, mówi:
-A my mamy taką flagę, że pokryje cały kraj i jeszcze zostanie.
Nad terytorium Niemiec Niemiec mówi:
- A my mamy tyle chełmów, że okryjemy głowę każdego Niemca i jeszcze zostanie.
Są nad Polską i Polak myśli - co powiedzieć? Wreszcie mówi:
- A my mamy takiego orła, co zje ten ryż, nas*a w te chełmy, a tą flagą to se du*ę wytrze.



W wiejskim ośrodku zdrowia:
- Panie doktorze, niech pan co poradzi. Mam już siedmioro dzieci, a maż to się w ogóle nie zastanowi...
- Niech pani kupi mężowi prezerwatywy.
Po kilku miesiącach ta sama kobieta jest u lekarza.
- Źle mi pan doradził. Znów jestem w ciąży!
- A kupiła pani te prezerwatywy?
- Mnie tam nie stać na takie wydatki. Sama mu zrobiłam. Na drutach...

 
reklama
znalezione na stronie demotywatory.pl

868500.jpg
 
Do góry