reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ale numer z tym zzo u Kasiek... Myślałam że jednak nie będzie miała z tym problemu.
Matusiu... a ja cały dzień siedze przed kompem i jem!! A potem się diwię że tyle przytyłam:zawstydzona/y:
 
ej no, dziewczyny, ja nie wróżka - moje przepowiednie się jeszcze nikomu nie sprawdziły :laugh2: lepiej Wy mi powiedzcie kiedy ja urodzę :laugh2:
 
witam w klubie :) ja tez mam na dzis bilans pracy na 0!!
to chyba jestem jedna z nielicznych ktora dostala takiego powera..

oooo Mea bo zapomnialam Plewki zapytac.. jak to jest z tym strojem dla tatusia? ma sie tam przebrac w jasne ciuchy czy moze w jasnych przyjechac.. bo z tego co wiem w Wodziu musi sie przebierac w szpitalu..

no i czy musi miec ten smieszny szlafrok szpitalny?
 
reklama
witam w klubie :) ja tez mam na dzis bilans pracy na 0!!
A tez się na siebie złościsz z tego powodu? A rano wstała m z taaakimi planami.... Nie no, pranie maluchowi zrobiłam. Jeszcze 2 pralki i bedzie wsio poprane. A męzus poprasuje bo ja się boje żelazka;-) A powaznie to pewnie cześć mi zostawi ale to dzisiejsze ma jutro wyprasować
 
Do góry