reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
od Nas też sto lat wszystkim Agnieszkom, szczęścia, spokoju ducha, pociechy z dziecinek i mężów/partnerów i w ogóle wszystkiego co najlepsze i żadnych chorób :-)
 
Bukiet najwspanialszych życzeń,

uśmiechu i szczęścia,
radości każdego dnia
oraz wszelkiej pomyślności
dla Was Drogie Agnieszki

6443_64346443_17.jpg
:tak::tak::tak:
 
Agnieszki - wszystkiego naj!z
I zgadzam się z Megi, że stanowczo za dużo piszecie. Włączam wieczorem kompa i czytam, czytam... i jak skończę czytać to nie wiem co napisać :p
a przyznam się jeszcze, że czasem to czytanie wychodzi mi co dwie linijki :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny a ja z innej beczki. Zarejestrowałam się dzisiaj w Mamopedia.pl - Największa encyklopedia dla mam.. Wiecie zapewne że tam się piszę artykuły. Chciałabym tam pisać i potrzebuję waszej małej pomocy. Byście mi pisały na waszych i innych przykładach. Takie oto tematy zostały, któryś muszę wybrać ale nie mam pomysłu. Pomóżcie mi. Z góry dziękuję.

Ciąża

Ciąża po poronieniu (kiedy próbować)
Hormony - badanie poziomu, np. estriol, HPL
Pocenie się silne w ciąży
Wieloródka

Poród


Osłabiona czynność skurczowa
Mała miednica a poród



Połóg i karmienie piersią

Krwawienie po porodzie

Jedzenie

Wchłanianie witamin

Zdrowie

Rozwórka Koszli
Poduszka Frejki
Szelki Pavlika
USG przezciemiączkowe
Tomografia komputerowa
Rezonans magnetyczny
aparat Dopplera
Zaburzenia słuchu
Retinopatia
Kaszaki
Łojotokowe zapalenie skóry
Grzybica skóry
Sepsa
Hemofilia
Zachłystowe zapalenie płuc

Wychowanie

Plastikowy kojec
Dziecko w szpitalu
Wzmacnianie dobrych stron dziecka
Optymistyczne dziecko
Inteligencja emocjonalna
Inteligencje wielorakie
 
Agi - nie ma na liście tematu "urojone pomysły" to coś w sam raz by było ;-)

Agnieszki zapomniałam o życzeniach - mało znam Agnieszek w realu po prostu ;-) dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin!
zdjecie_big.jpg
Nie ma niestety. Sama też piszesz artykuły.A jak będę chciała to będę pisała.To mi pomoże zapomnieć że mnie czeka rozprawa rozwodowa.A jak nie pracuję to mogę pisać. Jedna z nas opowiadania pisze i to też sposób na życie. I fajnie by było by założyła bloga z tymi opowiadaniami. Ja też mam bloga od kilku lat.
 
Ostatnia edycja:
AgniesiaP, Aga221122 i wszystkie Agnieszki

W dniu imienin dużo szczęścia, radości,
uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły,
samych przyjemnych i spokojnych dni



i ja się podłączę

Agnieszki - wszystkiego naj!z
I zgadzam się z Megi, że stanowczo za dużo piszecie. Włączam wieczorem kompa i czytam, czytam... i jak skończę czytać to nie wiem co napisać :p
a przyznam się jeszcze, że czasem to czytanie wychodzi mi co dwie linijki :zawstydzona/y:

oj oj mam to samo ,a jeszcze na dodatek nad głową brzęczące bąki ,,mama długo jeszczeeee"
 
reklama
Agnieszki- ja też Wam życzę jak najlepszego czego tam chcecie:tak::tak::tak:

Agi- zgodzę się z PBG.

JOlek- zakneblować!! powiedz Bąkom, że Mamusi jak pisze z koleżankami przeszkadzać nie wolno, bo jak koleżanki przyjadą to....:cool2:;-)

Meg- :-D bTW- fajniutki kłiz:tak: jestem BOMBA, choc po moim ubiorze tego nie widać:-p:-p:-p:-D:-D:-D
 
Do góry