reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez zielono_mi, 18 Maj 2008.

1. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

ciekawe, kiedy ujawni sie pierwsza przyszla mamusia lutowa. Czekam z niecierpliwoscia:tak:

2. Minesota

Minesota Fan(ka)

Ja też :-) sama miałam urodzić w lutym a ty pikuś marzec:-D

3. reklama
  4. Nastoria

Nastoria Miłośc to poezja życia...

Mysza, ale duży Twój maluszek:tak:
    Postanowiłam napisac, bo byc może moja siostra zostanie mamą z końca stycznia albo z początku lutego! W imieniu sierpniówek pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy Lutego i zapraszam do wpisywania się. Wszak u nas jak w rodzinie:-)

5. minkota

minkota Nasz skarb

Ja także pragnę powitać mamy lutowe !!!:-):-):-)
    I życzę Wam spokojnej , lekkiej ciąży i krótkiego, łatwego porodu!!!:tak::tak::tak:
    Gratuluję z całego serca :-)

6. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

wyglada na to ze bede pierwsza mamą lutowa na forum :) jeszcze czekamy na oficjalne potwierdzenie ale moj mąż to strzelec wyborowy wiec czuje sie juz tak jakbym była :)to czwarty jego strzał do tej pory nie zawiódł hehehe

7. negri

negri mamy lipcowe '07

no to przyjmij ode mnie gratulacje pierwsza lutowa mamo :-):tak:

8. agata077

negri dziekuje :)

9. Kabem_76

Kabem_76 Zaciekawiona BB

Cześć Dziewczyny!
    wczoraj w dniu spodziewanej miesiączki zobiłam test, najpierw załamałam się, bo wyszła mi jedna kreska, ale gdy już chciałam wyrzucić test pojawiła się druga kreseczka - chudziutka, ale pojawiła się! Narazie boje się cieszyć, choć emocje biorą górę :-).
    Dziś znów zrobiłam test - znowu cieniutka druga kreseczka! Mam nadzieję, że będę lutową mamą, a Wy Mamusie pomożecie mi, poradzicie. Pozdrawiam Was serdecznie. K.

10. reklama
  11. agata077

Kabem witaj

nie martw sie na zapas wiem co czuje bo tez czekam i czekam az bede mogla sie cieszyc na pewniaka przyznam szczerze ze myslałam ze to czekanie bedzie troche łatwiejsze a tu klops wkurzam sie na wszystko :)

dzis bolało mnie podbrzusze tak jak na @ doslownie kilka minut zeby bylo smieszniej to test mam w szufladzie i chyba nie wytrzymam i jutro zrobie chociaz na pozytywny wynik jeszcze nie licze ;(

12. Minesota

Minesota Fan(ka)

Hej - ja czekałam do wizyty u Ginki :-D ale czekanie bylo najgorsze - bo już po dwóch kreskach chciałam całemu światu powiedzieć że jestem w ciąży :-) I najgorsze chyba było że zepsuł się sprzęt jak miałam wizytę :-) I musiałam jeszcze 2 tygodnie czekać by zobaczyć mą fasolkę :-)

A więc dziewczyny spokojnie jeszcze chwila i zobaczycie fasolki na USG :-D

Pozdrawiam Prawie lutowa mama :-D

Poleć forum