asienka_r
mama Ani i Gabrysi
Mamy na oku trzy modele Chicco, Graco, Mamas&Papas. Cena też się liczy:-). Pewnie zahaczymy o Mothercare i Smythsa. Nad spotkaniem pomyślimy

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
a ja spokojnie czekam z wprowadzeniem nowych rzeczy jak Maja skończy 4 m-ce
Nie wiem zbytnio gdzie podpiac ten temat i pewnie jest jeszcze za wczesnie bo nasze dzieciaczki jeszcze maja troche czasu do siedzenia w krzeselkach, ale zastanawialyscie sie juz jakie byscie chcialy krzeselka do karmienia kupic![]()
Ten temat był już troszkę omawiany i pewnie jeszcze wróci (bo to przed nami )wątek wyprawkowy
U nas dziś dzień z marchewką-pierwsza próba zakończyła się krzykiem i odmową współpracy :-(bo była zmęczona i jej się spać chciało.
Druga próba lepsza zjedzone pół łyżeczki ale musiałam ją karmić palcem, oczywiście babcia w marchewce i Kinga też
Jutro próba z ziemniakiem ;-)
W stronę dziecka przekręcasz na tę cyfrę dwa lub jeden.Dziewczyny jak się ustawia ten smoczek trójprzepływowy żeby najwolniej leciało?![]()