reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam dziewczyny. Jestem wykończona, bo dziś spaliśmy bardzo niespokojnie, a wieczorem był godzinny koncert ......
No ale takie są dzieci;-)
Teraz chwila spokoju, w domu syf, a starszy syn mi mówi mamo nie jadłem śniadania. idę dziecię nakarmić:tak:, bom wyrodna matka jest.
Asiax, katar u niemowlaka może trwać nawet 3 tygodnie, więc walcz domowymi sposobami, bo po cholerę antybiotyk, jak osłuchowo jest dobrze??
 
reklama
Witam dziewczyny. Jestem wykończona, bo dziś spaliśmy bardzo niespokojnie, a wieczorem był godzinny koncert ......
No ale takie są dzieci;-)
Teraz chwila spokoju, w domu syf, a starszy syn mi mówi mamo nie jadłem śniadania. idę dziecię nakarmić:tak:, bom wyrodna matka jest.
U nas też wieczorem koncertowo było, w nocy średnio spokojnie, a rano znowu krzyk. Nie mam pojęcia, kiedy wyprasuję tę stertę prania.:no::no:
My już po kąpaniu, też musiałam je zrobić sama, pan mąż spał bo zmęczony:wściekła/y: (jestem zła, ale dla synusia opanuje nerwy i nie zabije chłopa). Za chwilę jeszcze cycuś i dziecko idzie spać a wtedy mamusia też będzie mogła zjeść kolację i iść spać.
Wronek, dobrze, żeś męża nie ubiła. Może się jeszcze przydać.;-)
Kaja, znasz może jakiś lek homeopatyczny na katar w granulkach dla niemowląt, bo była dzisiaj pediatra i ponieważ nic się od piątku nie poprawiło to przepisała antybiotyk, a ja nie chcę podawać maluszkowi takiego świństwa, mąż kupił Euphorbium, ale to aerozol i jest straszny ryk przy psikaniu do nochalka.
ASIAX, na katar antybiotyk przepisała? :eek: Póki jest czysty oskrzelowo, nie dawaj. Nie ma co pakować w takiego maluszka. Może rzeczywiście to alergiczny katar? Masz jakieś zwierzaki?
 
Dziendoberek:-)

To ja dzis wreszcie moge zajrzec na BB o przyzwoitej porze:tak::tak::tak:
Moj kochany syn spi od 9 do teraz:szok::szok::szok: heh to jest wielkie wydarzenie:tak:
Dzieki jego wspanialomyslnosci i ja pospalam:-)

Zycze wszystkim milego i spkojnego dnia z pociechami i mam nadzieje, ze uda mi sie zajrzec tu jescze dzis:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
U nas była właśnie położna no i wszystko dobrze jest papierki spisała no i teraz tylko czekać na pierwsze szczepienia no i tam dowiem się ile waży synek bo tu niewazyła;-)no a co najlepsze w tym ze przyjechała sobie ambulansem no i chyba nie musze mówić jaka reakcja była sąsiadów zaglądających w oknach a nawet ba jeden sobie wyszedł aby poogladac co się dzieje ach ci moi sąsiedzi tacy wścibscy ze hej:nerd:
Karoli - no 3 tyg minęły... powinnaś już się zorganizować :-D:-D hiih a na poważnie to ja mam lapa włączonego cały dzień i sprytnie ustawionego na tapczaniku, że jak karmię to sobie zerkam i czytam a pisac jedną ręką już mi idzie szybko :tak:ponadto Tymek po wczorajszych cudactwach dziś kochane dziecko :tak: więc i matka ma wolny czas - czego i tobie życzę :tak:
l
ja tak samo komp włączony i zerkam między sprzątaniem obiadem gotowaniem czy ogólnie zajmowaniem się dziećmi i także zdarza mi się że jestem "jednoręka":tak:

No rosołek ugotowany co obiadek już jest:-)
 
A ja dopiero śniadanko pałaszuję:-p Po południu mam wizytę u lekarza z Davem.
Mój nadal anioł, je i śpi czasem sobie popatrzy i znowu śpi, staram się nie bujać i póki co zasypia sam:-)
W pt mam najazd rodziny, przyjeżdża szwagier z żoną i dziećmi na 10 dni:happy: Mam nadzieję, że nie osiwieję:rofl2:
Miłego dnia
 
witam

Starsza padła, Agatka tez jeszcze spi wiec sie witam;-)
U nas tez nic ciekawego:-pKikut dalej sobie twardo siedzi choc zaczyna powoli puszczac, moze za 2 tyg sie go pozbedziemy jak stwierdziła połozna wczoraj:-p

No i nie przyczepiła sie niczego, zdrowa, ładna dziewczynka;-) Krostki na buzce na wyskoczyły, ale tylko po 1 stronie, a mała ostatnio lubi przytulac sie do cycusia lub na brzuszku lezy wiec stad te krostki... ;-)

Ogólnie to starsza daje mi ostatnio popalic, ale za to Agatka to mały Aniołek:tak:Tylko w nocy nie chce spac w łozeczku, jakby sie ciemnosci bała, a przy swietle cała rozbudzona:-D

A na obiadek zrobie pierogi ruskie, mała nie nalezy do dzieci z alergia wiec pozwalam sobie na wiele;-)

I juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogła zaczac cwiczyc:zawstydzona/y: Pierwsze co zrobie to na łyzwy polece, bo narty w tym roku musze sobie odpuscic:-D:-p
 
Witajcie!!

I jak Was podczytuję, bo komputer włączony 24h/dobę, ale jakoś czasu brak...
Nie mam też za bardzo dostępu do komputera, bo mój mąż wpadł w sidła forum i siedzi całymi dniami... Mnie da tylko poczytać, a odpisac już nie!!
Śmiać mi się chce, bo 'FORUM TO GŁUPOTA', a sam popadł w ten nałóg :-D

Siedzi na forach budowlanych, bo... :-)
Kupujemy ziemię i będziemy domek budować
https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2010r-f295/opowiesci-z-porodowki-34785/
O taki :-):-):-)
Tylko nie wiemy jeszcze gdzie tę ziemie kupimy... Mamy dwie miejscowości na oku :-) Jedną moją wymarzoną i drugą gdzie mają ziemie tańsze... No, ale zobaczymy... :-) Kuzynki znajomy na ziemię do sprzedania w 'mojej' wiosce, może zejdzie z ceny po znajomości :-)
Szczęśliwa jestem, wiecie?
Już chciałabym mieszkać w tym domku :tak::happy:

Dziewczyny powiedźcie mi jak to jest z piwem karmi... Podobno jest polecane na laktacje... Kupiłam wczoraj, ale w końcu nie wypiłam, bo się boje... Przecież to gazowane jest, a Adaś ma wzdęcia i boję się, że będzie jeszcze gorzej... Pokarmu mam coraz mniej zamiast więcej, a chciałabym go karmić chociaż do 6 miesiąca... :-( W jakich ilościach je się pije? Czy można obojętnie jakie pić, np malinowe? :-) Bo takiego chętnie bym się napiła... A jak ma być od niego więcej mleczka, to już w ogóle ;-):-D:-D:-D

Patrysia :-D:-D:-D Pewnie ploty,że hej będą :-D:-D:-D Chyba wszyscy sąsiedzi tacy są... :no:

Kaja artykuł o pieniążkach wydawanych na dziecko przeraził mnie!! :-( Tak się zastanawiam ile pieniążków już wydaliśmy na Adasia... Jakbym wszystko zsumowała, to chyba był zawał dostała :eek:

Dormark GRATULACJE!! :-):-):-)(raportu smsa nie dostałam do dziś :sorry:)

Tysiolek Tobie również gratuluję :-) Wiem, jak ciężko jest zaliczyć wszystko jak dzidzia jest... :tak: I wiem ile to dodatkowych nerwów :tak: Też przez to przechodziłam... :-)

Idę obiadek robić...

Miłego dnia Kochane :*
 
Wlasnie wrocilam ze szpitala mala w lozeczku spi Nicol tez sie polozyla, a ja placze nie moge sie dogadac z M wlasnie yszed czaskajac drzwiami a ja zabieram sie za sprzatanie bo mieszkanie jak by tornado przszlo.
 
reklama
Dormark no Ty chyba sobie jaja robisz!!
Jakie sprzątanie? Ty odpoczywaj Dziewczyno, a nie do roboty od razu po powrocie ze szpitala!! :wściekła/y:
 
Do góry