reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

reklama
Dziewczynki...jak siedzicie w mróz w domkach i nie chce wam sie nigdzie wychodzic..to podobnie z naszymi maluchami ..za dobrze im tam!;-)
mają ciepło,pyszne jedzonko(bo mamusie sobie dogadzają;-)) no to im sie nie śpieszy..ale pamiętajcie dłużej niż 9 miesięcy nie ponosimy:-)
 
heheh no ja podejrzewam, że moja klucha jakby mogła to by w brzuszku została do maja....:-):-):-):-) coś się synuś mocno zadomowił i ni cholery ruszyc się nie chce ... a tu czas płynie, a mamusi nerwy puszczają:zawstydzona/y::-D
a jak tam u Was?
 
heheh no ja podejrzewam, że moja klucha jakby mogła to by w brzuszku została do maja....:-):-):-):-) coś się synuś mocno zadomowił i ni cholery ruszyc się nie chce ... a tu czas płynie, a mamusi nerwy puszczają:zawstydzona/y::-D
a jak tam u Was?
no ja już na każdym prawie wątku piszę,że już chciałabym, miec to za sobą i może wykrakam:tak:;-)hehe:-)
 
ja przez cala ciaze mialam mega..poped na sex...ale nie zawsze byl i jest czas....

a teraz stram sie skutecznie wypedzic synka z brzuszka:-D
 
reklama
Do góry