reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Bardzo ładnie:) Moja siostrzenica ma tak na imię.
Ja z kolei chciałam mieć chłopca. Oczywiście dopóki nie znaliśmy płci, starałam się nie nastawiać.. Ale wydaje mi się, że od początku w podświadomości miałam chłopaczka. Mąż wolałby córkę, z resztą nadal chce. A imię do końca było niepewne. Ja upierałam się przy Jeremim, ale w końcu mąż też ma coś do gadania;-) Zaakceptował imię w dniu narodzin, o czym dowiedziałam się od moich rodziców, do których dotarł SMS z imieniem wnuczka:-) I mamy małego Jeremiego:-)
 
reklama
Malina było mi bardzo miło :-) i mam nadzieję że jesteś zadowolona ;-):-)
A następnym razem to może z młodzieżą przybędziesz... ;-):-)
 
Zrobiłaś to bardzo dokładnie:-) Na tym mi zależało:tak: Następnym razem może mi bardziej podetniesz?
Z Jeremim, obawiam się, że byłby problem:) On właściwie nie sypia w dzień, a na nowym miejscu tym bardziej.. Ale jak trochę podrośnie to na pewno;-)
 
Paula - z pragi. ale GK tez dobrze znam. stare dobre czasy :) dziekuje za przyjecie do grona. a jak tam Wasze maluszki?
 
witaj bolszyk ...
ja mam z kolei sentyment do Pragi bo mój małżonek pochodzi z stamtąd ...

mój maluszek jeszcze w brzuszku :-)

malina, paula - co tam u Was???
 
reklama
hej dziewuszki

oj te sentymenty.... :)
a u nas jelitowka. bylo ciezko.powoli wychodzimy a ja relaksuje sie przed kompem

z dziewczynami z innego watku szukamy innych mozliwosci spotkania sie w realu niz tylko spacer. i szukam roznych kursow moze i ktoras z Was skusze do poznania sie w realu a jednoczesnie zdobywania wiedzy. Cos co mnie kusilo od dawna a teraz dali niezla promocje i obnizyli o prawie polowe cene za kurs dla mam :
_

teraz kursik z 350 jest obnizony na 190 wiec cena bardzo fajna a idea klubu tez b.mi odpowiada. bo zawsze zrazalo mnie w kursach,ze zrobie, oni odbebnia i tyle. a tutaj ma byc forum dla mam, na ktorym juz po kursie bedzie mozna sie dopytywac co i jak dalej poprawiac :) wiec fajnie. wiecej info na
FotoMamy.pl - Akademia fotografii dziecięcej dla mam Aleksandry de Soleil

jak macie tez jakies inne pomysly to dawajcie.pozdrawiam
 
Do góry